Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KIELCE

Mesko zatrudnia

środa, 18 stycznia 2017 09:05

-Złapaliśmy wiatr w żagle i mam nadzieję, że lata ogromnych wyrzeczeń już są za nami. Mesko się odradza. W ubiegłym roku przyjęliśmy około 190 osób, a w tym roku planujemy uruchomić jeszcze więcej miejsc pracy - powiedział w audycji Gość Radia eM Katarzyny Bernat Stanisław Głowacki, przewodniczący komisji zakładowej NSZZ "Solidarność" w skarżyskiej spółce.

Nauka sama się broni

poniedziałek, 09 stycznia 2017 15:23

O komercjalizacji wyników badań naukowych dużo się mówi. Skarżyska spółka Mesko przeszła od słów do czynów i powołała Centrum Innowacji i Wdrożeń, które ma wykorzystywać potencjał naukowy polskich inżynierów w branży zbrojeniowej. Jak ma to wyglądać w praktyce?

Święty Krzyż ze wsparciem PGZ SA

poniedziałek, 26 września 2016 13:51

Polska Grupa Zbrojeniowa zamierza otoczy opieką finansową Klasztor Ojców Oblatów na Świętym Krzyżu – poinformowała spółka w komunikacie.

Skarżyska firma Mesko zajmująca się produkcją wysokiej jakości amunicji i broni podpisało porozumienie z francuską firmą Thales w sprawie produkcji rakiet dla francuskiej armii. Po raz kolejny firma ma także szansę otrzymać nagrodę Defender przyznawaną za najlepsze wyroby wojskowe wyróżniające się oryginalnością i nowatorstwem myśli technicznej.

Szansa dla zbrojeniówki

wtorek, 06 września 2016 11:52

Rząd Prawa i Sprawiedliwości zwiększa wydatki na obronę państwa. Wpłynie to na zwiększenie miejsc pracy i rozwój takich firm, jak Mesko Skarżysko  – powiedziała w Radiu eM Kielce poseł PiS Maria Zuba i dodaje: - Udział najwyższych władz państwowych: prezydenta, premiera, szefa MON na MSPO potwierdza to stanowisko.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay