Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KIELCE

Konsultacje obywatelskie w ŚUW

wtorek, 10 stycznia 2017 16:30

Przedstawiciele organizacji pozarządowych z województwa świętokrzyskiego spotkają się  z dyrektorem Departamentu Społeczeństwa Obywatelskiego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Wojciechem Kaczmarkiem.

 

Biegowa niepodległość

czwartek, 10 listopada 2016 11:40

W okolicach 11 listopada w całej  Polsce odbędzie się szereg biegów niepodległościowych. Jednym z miejsc, w którym aktywnie uczczona zostanie 98. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości znalazły się również Kielce. 

Remontują parking przy Urzędzie Wojewódzkim

piątek, 04 listopada 2016 10:32

Kierowców czekają utrudnienia w rejonie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego. Ruszył drugi etap modernizacji parkingu dla petentów tej instytucji. W ramach przebudowy powstanie około 60 nowych miejsc parkingowych. 

W niedzielny wieczór wystartowały zapisy na kielecki Bieg Niepodległości, który odbędzie się 13 listopada. Na liście startowej jest już blisko 700 osób, a limit uczestników określony jest na 900 miejsc.

Z wiceminister o pomocy społecznej

środa, 28 września 2016 14:05

Cykl spotkań pracowników Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie z województw świętokrzyskiego i małopolskiego zainaugurowano w środę w Kielcach. W pierwszym z nich wzięła udział wiceminister Elżbieta Bojanowska z resortu rodziny, pracy i polityki społecznej.

Ruszył punkt kontroli autokarów

poniedziałek, 16 maja 2016 10:34

W związku z rozpoczętym sezonem wycieczek szkolnych, policjanci kieleckiej drogówki wspólnie z inspektorami transportu drogowego w poniedziałek, 16 maja uruchomili  stały punkt kontroli autokarów znajdujący się na parkingu Kolporter Areny przy ul. Ściegiennego 8. 

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay