Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

KIELCE

Wzrasta liczba zabiegów neurochirurgicznych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. W minionym roku wykonano tu około 1450 operacji, czyli o dziesięć procent więcej niż w 2015 roku.  Sukcesywnie przesuwa się też górna granica wieku operowanych.   

Prokuratura Rejonowa Kielce-Wschód skierowała do Sadu Rejonowego w Kielcach akt oskarżenia przeciwko 25 osobom podejrzanym o wyłudzenie ponad 100 tys. zł ze Świętokrzyskiego oddziału NFZ. Chodzi o nieprawidłowości, które zdaniem śledczych miały miejsce w latach 2014-2015 na oddziale ginekologiczno-położniczym szpitala w Opatowie.

Szpital w Sylwestra i Nowy Rok

poniedziałek, 02 stycznia 2017 11:47

Wiele pracy w Sylwestra i Nowy Rok mieli lekarze Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym pojawiło się w tym czasie kilkaset osób. 

Z jedzeniem ostrożnie

sobota, 24 grudnia 2016 09:27

Święta to czas, w którym przygotowujemy bardzo dużo jedzenia i niestety zdarza się nam i naszym bliskim przesadzić ilością zjedzonych potraw, co zwykle kończy się sporym dyskomfortem. Na co powinniśmy zwracać uwagę przy wigilijnym stole?

Zakupili sprzęt do znieczulania małych pacjentów

poniedziałek, 14 listopada 2016 12:38

Specjalna sala do znieczulania pacjentów czekających na badanie rezonansem magnetycznym powstała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Znalazł się w niej profesjonalny sprzęt, z którego skorzystają przede wszystkim dzieci. 

Starachowice: Będą zwolnienia w szpitalu

poniedziałek, 07 listopada 2016 12:55

Ordynator oddziału położniczo-ginekologicznego starachowickiego szpitala, przełożona pielęgniarek i personel pracujący na zmianie w dniu, w którym, jak donoszą media, kobieta pozbawiona opieki medycznej urodziła martwe dziecko stracą pracę. Tak zadecydował dyrektor lecznicy.

Strona 1 z 10

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay