Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk, Marcin Fugiel
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk, Marcin Fugiel
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

W niedzielę MAZDA CUP w Bilczy

piątek, 24 marca 2017 05:33

Osiem drużyn stanie do walki w turnieju Mazda Cup, który w niedziele odbędzie w hali sportowej w Bilczy. O puchar powalczą zawodnicy z rocznika 2009 i młodsi.

Wspinaczki w dawnym kinie Romantica

niedziela, 12 marca 2017 05:41

Skoro Kielce są miastem sportu, to jego integralną częścią powinny być atrakcje zapewniające aktywne spędzanie wolnego czasu. W sobotę, 11 marca miało miejsce otwarcie ścianki wspinaczkowej, czyli miejsca, którego na kieleckiej mapie zdecydowanie brakowało.

W najbliższą niedzielę w 240 miejscach w Polsce i kilku miastach poza granicami kraju odbędzie się piąta edycja „Biegu Tropem Wilczym", poświeconego pamięci Żołnierzy Wyklętych. Łącznie we wszystkich imprezach wystartuje ponad sześćdziesiąt tysięcy osób. Na mapie miejsc, w których zostanie rozegrany bieg po raz trzeci z rzędu znalazły się Kielce.

W piątek podczas uroczystej gali w Targach Kielce poznamy dziesiątkę najpopularniejszych sportowców województwa świętokrzyskiego. Z racji jubileuszowej 65. edycji Plebiscytu Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu wygrana w nim będzie smakowała wyjątkowo.

Politechnika wybuduje stadion

wtorek, 31 stycznia 2017 10:45

Politechnika Świętokrzyska stawia na sport. W planach ma wybudowanie stadionu lekkoatletycznego.

Dla sportu i kultury

piątek, 27 stycznia 2017 13:01

Dodatkowe miliony na sport, kulturę czy turystykę. Urząd marszałkowski proponuje udział w szerokiej palecie konkursów, w których można uzyskać dofinansowanie na naukę pływania czy organizację imprezy kulturalnej. Po pieniądze mogą sięgnąć organizacje pozarządowe. 

Strona 1 z 11

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay