Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Centrum Komunikacji Medialnej UJK oficjalnie otwarte

środa, 09 października 2019 17:40

Po raz pierwszy w 50-letniej historii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Wydział Humanistyczny będzie mieścił się w jednym budynku. To Centrum Komunikacji Medialnej i Informacji Naukowej. Na 6 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni znajdą się nie tylko sale wykładowe i aule, ale i studio radiowe oraz telewizyjne. Budynek CKMiIN został dziś oficjalnie otwarty.

Była posłanka idzie do ministerstwa

poniedziałek, 31 lipca 2017 15:24

Stanowisko doradcy wicepremiera i ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina zajmie Renata Janik. Była posłanka Platformy Obywatelskiej i nowa członkini partii Polska Razem pracę w ministerstwie rozpocznie w ten wtorek 1 sierpnia.

Humaniści w jednym budynku

czwartek, 16 lutego 2017 13:07

To już pewne: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach wybuduje Centrum Komunikacji Medialnej i Informacji Naukowej. Jutro zostanie podpisane porozumienie w tej sprawie z wicepremierem Jarosławem Gowinem,  ministrem nauki i szkolnictwa wyższego.

Nauka na kółkach

czwartek, 29 grudnia 2016 08:48

W Polskę rusza Naukobus, dzięki któremu dzieci ze szkół znajdujących się w małych miejscowości będą mogły zobaczyć, jak pracuje nowoczesne laboratorium. Mobilna stacja badawcza może również bezpłatnie dotrzeć dzieci z naszego województwa. Wystarczy, że szkoły wyrażą taką chęć.