online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Właściciele hotelu Best Western nie rezygnują z pomysłu powstania parkingu wielopoziomowego za dawnym kinem „Romantica”. – Musimy ze sobą współpracować – mówi Artur Hajdorowicz, dyrektor wydziału rozwoju i rewitalizacji w kieleckim ratuszu. 

10 minut za darmo na parkingu "Centrum"

wtorek, 24 stycznia 2017 13:09

Władze miasta starają się wyjść na przeciw kierowcom, którzy w centrum Kielc mają do załatwienia szybką sprawę. Od 20 stycznia na parkingu wielopoziomowym "Centrum" przy Placu Konstytucji 3 Maja obowiązuje tzw. strefa krótkiego postoju. 

Remontują parking przy Urzędzie Wojewódzkim

piątek, 04 listopada 2016 10:32

Kierowców czekają utrudnienia w rejonie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego. Ruszył drugi etap modernizacji parkingu dla petentów tej instytucji. W ramach przebudowy powstanie około 60 nowych miejsc parkingowych. 

Na razie parking

wtorek, 02 lutego 2016 14:23

Parking dla strażników miejskich i interesantów, a w dalszej perspektywie być może rozbudowa siedziby. Takie plany wiąże Straż Miejska w Kielcach z przejętą niedawno działką przy ulicy Ogrodowej.

Konsultacje w sprawie parkingów

wtorek, 19 stycznia 2016 11:25

Do 29 lutego potrwają konsultacje społeczne dotyczące budowy wielopoziomowych parkingów w Kielcach. Mają one powstać na obrzeżach osiedli mieszkaniowych.

Parking przy basenie

piątek, 19 lipieca 2013 00:41

Kilka dni temu rozpoczął się gruntowny remont parkingu oraz drogi dojazdowej przy basenie mieszczącym się na ul. Szczecińskiej.

 

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay