Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

KIELCE

Kup bilet autobusowy przez smartfona

środa, 18 stycznia 2017 15:44

Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza spore ułatwienie dla pasażerów komunikacji miejskiej. Od lutego za bilet będzie można zapłacić za pomocą aplikacji w telefonie. 

Problem z zakupem nowych autobusów

środa, 11 stycznia 2017 11:40

Przetarg na dostawę nowych autobusów dla Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach zostanie prawdopodobnie unieważniony. Powodem jest zbyt wysoka cena jaką zaoferowali dostawcy pojazdów.

Komunikacja miejska za darmo

niedziela, 08 stycznia 2017 17:12

W związku z wysokim zanieczyszczeniem powietrza w Kielcach prezydent Kielc Wojciech Lubawski podjął decyzję, że jutro, 9 stycznia, przejazdy komunikacją miejską dla wszystkich pasażerów będą za darmo. Władze miasta zachęcają do pozostawienia samochodów i korzystania z miejskich autobusów.

W 2017 roku miasto wyda na inwestycje prawie 300 milionów złotych. To ponad 100 milionów więcej niż w poprzednich dwunastu miesiącach. Najwięcej pieniędzy zostanie przeznaczonych na budowy dróg oraz komunikację. 

Autobusem przez Mielczarskiego

wtorek, 03 stycznia 2017 15:51

Linia nr 40 komunikacji miejskiej pojedzie przez ulicę Mielczarskiego. To efekt przeprowadzonych przed nowym rokiem konsultacji społecznych przez Zarząd Transportu Miejskiego.

W związku z zakończeniem prac przy budowie ronda u zbiegu ulic Piekoszowskiej i Jagiellońskiej oraz Piekoszowskiej i Malików autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały według swoich poprzednich tras.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay