Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KIELCE

Wzrasta liczba zabiegów neurochirurgicznych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. W minionym roku wykonano tu około 1450 operacji, czyli o dziesięć procent więcej niż w 2015 roku.  Sukcesywnie przesuwa się też górna granica wieku operowanych.   

Szpital w Sylwestra i Nowy Rok

poniedziałek, 02 stycznia 2017 11:47

Wiele pracy w Sylwestra i Nowy Rok mieli lekarze Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym pojawiło się w tym czasie kilkaset osób. 

Zakupili sprzęt do znieczulania małych pacjentów

poniedziałek, 14 listopada 2016 12:38

Specjalna sala do znieczulania pacjentów czekających na badanie rezonansem magnetycznym powstała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Znalazł się w niej profesjonalny sprzęt, z którego skorzystają przede wszystkim dzieci. 

Coraz więcej chorych na grypę

piątek, 09 września 2016 15:21

Wzrasta zachorowalność na grypę – informują kieleccy lekarze. Z roku na rok pojawia się także coraz więcej powikłań pogrypowych. Specjaliści zachęcają do szczepień. Według nich to najlepsza ochrona przed chorobą.

 

 

Dla chorych dzieci

czwartek, 01 września 2016 14:41

Marzenia pięciorga ciężko chorych, małych pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach zostaną spełnione dzięki koncertowi charytatywnemu, który 3 września odbędzie się w amfiteatrze na kieleckiej Kadzielni. Szpital Zespolony, po raz czternasty jest współorganizatorem akcji.

Uwaga na dzieci!

wtorek, 12 lipieca 2016 14:30

W wakacje wzrasta liczba urazów u dzieci. Potwierdzają to chirurdzy i ortopedzi ze Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Na pediatrycznych oddziałach zabiegowych, latem, z powodu m.in.: dużej liczby urazów i związanej z tym konieczności dostępu do sali operacyjnej, ograniczane są nawet planowe przyjęcia.

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay