Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KIELCE

Lider zespołu Hook w Radiu eM

piątek, 20 stycznia 2017 14:54

W piątkowe przedpołudnie  w naszym studiu gościliśmy Mateusza Salatę, gitarzystę, wokalistę i lidera zespołu Hook.. Zespół poruszający sie w rockowych klimatach powstał w 2013 roku i ma juz na swoim koncie debiutancki krążek "Bunt". 

Rock na nowy rok

niedziela, 08 stycznia 2017 11:08

6 stycznia w kieleckiej Bazie Zbożowej odbyła się kolejna edycja znamiennej Antologii Nowego Rocka. Tym razem publiczność miała okazję posłuchać występów grupy High Blood Pressure z Warszawy oraz kieleckiego zespołu Aversja.

 

Republika marzeń

niedziela, 15 listopada 2015 20:14

Choć od śmierci Grzegorza Ciechowskiego minęło już niemal 14 lat, to jego twórczość jest nadal popularna. W niedzielę 15 listopada w Pałacyku Zielińskiego odbył się koncert „Republika marzeń” poświęcony twórczości muzyka.

Kult w Kielcach!

piątek, 13 listopada 2015 21:00

Grupa Kult z Kazikiem Staszewskim na czele praktycznie już co roku jesienią odwiedza Kielce. Nie inaczej będzie tym razem. Kult zagra w Hali MOSiR 13 listopada 2015 KIELCE.

Rock w Radiu Plus

czwartek, 25 lipieca 2013 13:21

Tym razem gośćmi Letniego Studia Radia Plus byli muzycy, bądź raczej – rockowa rodzina. Z Mateuszem Salatą i jego bratem – Janem, rozmawialiśmy na temat życia rockmanów w województwie świętokrzyskim, ich zespołach – Red Bridge oraz Horoscope, a także na temat festiwalu, jaki odbędzie się pod koniec sierpnia.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay