online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

„Marszałek schował głowę w piasek”

czwartek, 02 lutego 2017 17:28

- W ubiegłym tygodniu wystosowałem oświadczenie, w którym wezwałem marszałka Adama Jarubasa, by wskazał polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy lobbują na rzecz prywatnego interesu i żeby wskazał jakie szkody zostały wyrządzone publicznemu interesowi – przypomina poseł Krzysztof Lipiec i informuje, że od marszałka odpowiedzi na oświadczenie się nie doczekał. Parlamentarzysta złożył pismo do kancelarii sejmiku, w którym oficjalnie wzywa marszałka do odniesienia się do wymienionych pytań.

Wokół projektów Urządu Marszałkowskiego

piątek, 21 października 2016 15:48

- Pod długim czasie przygotowań w końcu doszliśmy do momentu kiedy możemy przechodzić do finalnej realizacji kilku projektów. Na to czekało wiele osób, samorządów, przedsiębiorców itd. Ostatnio ruszył m.in. program stypendialny, w którym 400 najzdolniejszych uczniów z regionu zmagających się z problemami finansowymi otrzyma doraźną pomoc - powiedział w porannej rozmowie Radia eM Kielce Adam Jarubas, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.  

Radni chcą zmiany dyrektora szpitala

wtorek, 27 września 2016 11:45

Radni Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku wojewódzkim domagają się odwołania Andrzeja Domańskiego ze stanowiska dyrektora Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Zespolonego. Zarzucają mu niegospodarność i nieudolne zarządzanie lecznicą.

Odwołają Domańskiego?

poniedziałek, 26 września 2016 14:27

Radni Prawa i Sprawiedliwości złożyli na dzisiejszej sesji sejmiku województwa świętokrzyskiego wniosek o odwołanie ze stanowiska dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego Andrzeja Domańskiego.

Jakie zadania ma gmina, a jakie powiat? W jaki sposób organizowana jest służba zdrowia, edukacja czy kultura? O wszystkim co związane z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego uczą się ukraińscy urzędnicy. Chcą bowiem oprzeć reformę administracyjną o doświadczenia Polaków.

Szukamy talentów

poniedziałek, 05 września 2016 14:16

Rusza druga edycja  show „Talent Świętokrzyski”, dzięki któremu  osoby posiadające niezwykłe umiejętności mogą pokazać  się szerszemu audytorium i wypłynąć na szerokie wody.  Najlepsi powalczą o nagrody, których wartość to niemal 70 tysięcy złotych. Pierwszy casting rusza już 19 września.

Strona 1 z 6

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay