online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Kasa na szkolenia

środa, 04 stycznia 2017 12:09

Ponad 5 milionów złotych powędrowało do powiatowych urzędów pracy w regionie. To środki pochodzące z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na 2017 rok. Pieniądze zostaną wydane przez placówki zajmujące się zatrudnieniem na kształcenie ustawiczne pracowników. O tym, ile kto dostanie, zdecydował zarząd województwa.

W świętokrzyskim trudno o pracę

czwartek, 10 listopada 2016 13:54

Choć bezrobocie w naszym regionie regularnie spada, a ostatnio osiągnęło historycznie niski poziom, to osoby poszukujące pracy i tak mają ogromne problemy z jej znalezieniem. Gorzej pod tym względem jest tylko na Podlasiu… Dlaczego tak się dzieje?

Bezrobocie w dół

piątek, 14 października 2016 16:29

Bezrobocie w regionie znów na historycznym dnie. Jak podaje Wojewódzki Urząd Pracy w województwie świętokrzyskim, we wrześniu zarejestrowanych było 56,8 tys. osób. To oznacza, że po raz kolejny statystyki rynku pracy w regionie osiągnęły nie znany wcześniej poziom.

Unijna kasa dla bezrobotnych

czwartek, 15 września 2016 01:42

Rusza kolejna edycja programu Wojewódzkiego Urzędu Pracy wspierającego przedsiębiorczość i samozatrudnienie. W sumie 40 milionów złotych podzielonych zostanie na blisko 900 dotacji. Z unijnych pieniędzy na rozkręcenie własnego biznesu będą mogli skorzystać bezrobotni mieszkańcy regionu po 30. roku życia. 

Bezrobocie na historycznym dnie

środa, 14 września 2016 16:12

Zmniejsza się liczba osób pozostających bez pracy w Świętokrzyskiem. Z danych, które podaje Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach wynika, że stopa bezrobocia w regionie wynosi nieco ponad 11 procent. To znaczy, że 57,7 tysięcy osób nie jest nigdzie zatrudnionych. 

Bezrobocie rekordowo niskie

piątek, 26 sierpnia 2016 13:43

Bezrobocie w świętokrzyskiem osiągnęło rekordowo niski poziom – tak wynika z danych statystycznych zaprezentowanych przez Świętokrzyski Urząd Pracy w Kielcach.

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay