online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Obietnice ekspansji polskiego produktu

poniedziałek, 13 lutego 2017 15:20

Wzmacniają dyplomację ekonomiczną i zapowiadają prężniejszą ekspansję polskiego produktu na rynki zagraniczne. Specjalna Strefa Ekonomiczna „Starachowice” wraz z Polską Agencją Inwestycji i Handlu zamierza promować przedsiębiorców z regionu poza granicami kraju. Parlamentarzyści zapowiadają, że w skali świata powstanie około 70 biur państwowej agendy.

„Marszałek schował głowę w piasek”

czwartek, 02 lutego 2017 17:28

- W ubiegłym tygodniu wystosowałem oświadczenie, w którym wezwałem marszałka Adama Jarubasa, by wskazał polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy lobbują na rzecz prywatnego interesu i żeby wskazał jakie szkody zostały wyrządzone publicznemu interesowi – przypomina poseł Krzysztof Lipiec i informuje, że od marszałka odpowiedzi na oświadczenie się nie doczekał. Parlamentarzysta złożył pismo do kancelarii sejmiku, w którym oficjalnie wzywa marszałka do odniesienia się do wymienionych pytań.

Krzysztof Lipiec zostaje na czele

niedziela, 27 listopada 2016 16:38

Poseł Krzysztof Lipiec nadal będzie pełnił funkcję szefa świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Tak zdecydowali delegaci partii z regionu, podczas Zjazdu Okręgowego PiS. 

Spojrzenie na politykę okiem PiS

poniedziałek, 21 listopada 2016 13:26

- Zaczynamy drugi dobry rok dla Polski – powiedział przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości w regionie poseł Krzysztof Lipiec zapowiadając niedzielny zjazd okręgowy partii, na którym zostaną wybrane jej władze.

Obice czekają na wsparcie

czwartek, 29 września 2016 11:40

Czy w Obicach powstanie Centralny Port Lotniczy? Zapytaliśmy świętokrzyskich polityków czy uważają ten pomysł za realny i czy będą wspierać Wojciecha Lubawskiego w jego staraniach. 

Rządowe fundusze na leczenie raka

niedziela, 28 sierpnia 2016 03:06

Placówki ochrony zdrowia w województwie świętokrzyskim otrzymają ponad 11 milionów złotych z Narodowego programu zwalczania chorób nowotworowych. Z tych pieniędzy skorzysta kilka ośrodków na terenie regionu.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay