Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Fantomy z komunikatami głosowymi, symulatory do przeprowadzania zabiegów i wiernie odwzorowane sale zabiegowe. To wszystko znalazło się w Monoprofilowym Centrum Symulacji Medycznych, które zostało otwarte w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Na sprzęcie będą się uczyć przyszłe pielęgniarki.

Dzień Otwarty Politechniki Świętokrzyskiej

piątek, 13 kwietnia 2018 09:10

Specjalnie dla uczniów, nauczycieli a także wszystkich zainteresowanych Politechnika Świętokrzyska organizuje dzień otwarty.  W programie nie zabraknie między innymi pokazów z udziałem najnowszego dzieła drużyny łazika marsjańskiego i wyścigowego bolidu, który ma reprezentować Politechnikę Świętokrzyską w wyścigach serii Greenpower.

UJ w Kielcach

wtorek, 28 marca 2017 11:13

Kielecką szkołę odwiedzi jeden z czterech ambasadorów akcji promującej studiowanie na Uniwersytecie Jagiellońskim –dr hab. Justyna Drukała, specjalista  w zakresie biomedycyny. Wszystko pod hasłem: „Spotkanie z Mistrzem”.

Humaniści w jednym budynku

czwartek, 16 lutego 2017 13:07

To już pewne: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach wybuduje Centrum Komunikacji Medialnej i Informacji Naukowej. Jutro zostanie podpisane porozumienie w tej sprawie z wicepremierem Jarosławem Gowinem,  ministrem nauki i szkolnictwa wyższego.

Zmiany we władzach UJK

piątek, 27 stycznia 2017 09:40

Profesor  Marek Ruszkowski zrezygnował z pełnienia funkcji prorektora do spraw studenckich i kształcenia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. – Powodem tej decyzji są względy osobiste – powiedział Piotr Burda, rzecznik uczelni.  

Uniwersyteckie Gaudeamus

czwartek, 06 października 2016 16:40

12 tysięcy osób, czyli więcej niż liczba mieszkańców niejednego miasta powiatowego, zapełni aule wykładowe Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Uczelnia, która właśnie dziś zainaugurowała rok akademicki 2016/2017, uruchomiła pięć nowych kierunków studiów. Podczas inauguracji rektor UJK przedstawił plany rozwojowe uczelni na najbliższy rok. 

Strona 1 z 2