Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Stanisław Hojda został nowym prezesem Świętokrzyskiego Związku Piłki Ręcznej. We wtorkowych wyborach pokonał w stosunku głosów 14:10 Grzegorza Tkaczyka, byłego gracza VIVE Kielce i reprezentacji Polski. Nie startował Grzegorz Budziosz, który kierował związkiem przez cztery poprzednie kadencje.

Choć wybory parlamentarne odbyły się 13 października, to jednak niektórzy kandydaci wciąż zabiegają o głosy wyborców. Na Osiedlu Świętokrzyskim w dalszym ciągu wiszą ich plakaty. – To jest karygodne – mówi nam zbulwersowany słuchacz.

Mieszkańcy odwołali Radę Gminy w Bałtowie

poniedziałek, 25 listopada 2019 10:36

Rada Gminy Bałtów w województwie świętokrzyskim została odwołana. Taką decyzję podjęli mieszkańcy gminy niecały rok po wyborach samorządowych.

Wojewoda Agata Wojtyszek złożyła rezygnację

sobota, 26 października 2019 13:25

Wojewoda świętokrzyski złożyła rezygnację z pełnionej funkcji. Decyzja związana jest z wyborem Agaty Wojtyszek na posła Sejmu IX kadencji.

Kto nowym wojewodą? Mariusz Gosek: Nie mówię nie

środa, 16 października 2019 09:52

– Jeżeli otrzymałbym taką propozycję, to mocno bym się nad nią zastanowił – mówił Radiu eM Kielce członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Mariusz Gosek, który jest jednocześnie jednym z potencjalnych kandydatów na stanowisko wojewody świętokrzyskiego. Na giełdzie nazwisk pojawia się również była już posłanka Maria Zuba oraz Rafał Nowak, dyrektor Wzgórza Zamkowego .

Za nami wybory do Sejmu, w którym nasze województwo reprezentować będzie 16 parlamentarzystów. Kilku posłów obecnej kadencji nie zobaczymy już w parlamencie.

Strona 1 z 10