Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Odbiór z dworca, pokazanie akademików, zakup karty do telefonu. To tylko niektóre ze spraw, w których zagranicznym uczestnikom programu Erasmus + pomagają studenci biorący udział w projekcie "Study Buddie". Jakie mają doświadczenie i co zyskali dzięki temu?

Czas studiowania. Start!

wtorek, 01 października 2019 08:12

Od 1 października naukę na dwóch najpopularniejszych kieleckich uczelniach rozpocznie ponad 16 tysięcy studentów.

W WSEPiNM kształcą praktycznie

wtorek, 24 września 2019 13:53

Czym rzeczywiście kierują się, a czym powinni kierować się przyszli studenci wybierając studia? Jak zmienia się oferta szkół wyższych w związku z dynamiczną sytuacją społeczną i polityczną? Jakie nowe kierunki i specjalności znajdą się od października w ofercie Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach? Odpowiedzi na te i inne pytania w rozmowie Piotra Wójcika z dr. Wiktorem Krasą i dr. Łukaszem Baratyńskim z WSEPiNM.

Sierpień i wrzesień to miesiące, w których większość studentów zaczyna szukać mieszkania na nowy rok akademicki. Pokój, akademik, samodzielne mieszkanie – opcji do wyboru jest kilka. Sprawdziliśmy, która najbardziej nadaje się na studencki budżet.

Praktyki w Chinach dla kielczan

poniedziałek, 17 czerwca 2019 11:44

Na praktyki do Chin wyjadą studenci Politechniki Świętokrzyskiej, którzy zostali laureatami konkursu „Seeds for the Future”. Polegał on na napisaniu referatu na temat dotyczący informatyki. Zwycięzcy przez dwa tygodnie będą zdobywać doświadczenie w siedzibie firmy Huawei w Shenzhen.

[GALERIA] Studenci rządzą Kielcami!

czwartek, 16 maja 2019 16:27

Juwenalia 2019 zostały oficjalnie rozpoczęte. Ulicami Kielc przedefilował studencki korowód. Żacy tradycyjnie przeszli z miasteczka Politechniki Świętokrzyskiej na kielecki Rynek, tam prezydent Bogdan Wenta przekazał im klucze do bram miasta.

Strona 1 z 8