Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KIELCE

Artyści proszą o pomoc

niedziela, 08 stycznia 2017 23:57

Przypominamy o akcji pracowników Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Artyści chcą pomóc ciężko chorej córce Andrzeja Cempury, ich kolegi z pracy. Dlatego zorganizowana została licytacja fantów w najpopularniejszym serwisie społecznościowym. To nie wszystko. Artyści zapraszają również na koncert, podczas którego będą zbierane środki na leczenie. 

Edukacją w raka

czwartek, 29 września 2016 13:39

W wyniku chorób onkologicznych umiera rocznie w województwie świętokrzyskim ponad dwadzieścia razy więcej osób, niż na skutek wypadków komunikacyjnych. Jak zauważają specjaliści, w profilaktyce nowotworów bardzo ważne jest uświadamianie społeczeństwa o ryzyku chorobowym w jak najmłodszym wieku. Co na tym polu dzieje się w naszym województwie?

Nie lekceważ błahych objawów

poniedziałek, 19 września 2016 13:29

Czasem bagatelne objawy mogą oznaczać poważną chorobę. Zwykła chrypka czy problemy z połykaniem mogą być sygnałem raka.  Do piątku można wykonywać bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku wykrycia nowotworów głowy i szyi. Gdzie możemy je zrobić  i co powinno wzbudzić naszą czujność?

Drzwi otwarte onkologii

sobota, 06 lutego 2016 13:01

Bezpłatne badania cytologiczne i mammograficzne, konsultacje onkologiczne i informacje na temat profilaktyki nowotworów - wszystko to czekało na pacjentów w ramach Dnia Otwartych Drzwi w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach.

Dzień Walki z Rakiem w ŚCO

czwartek, 04 lutego 2016 11:05

Informacje i materiały na temat profilaktyki chorób nowotworowych i bezpłatnych programów profilaktycznych oraz mobilne stanowisko ZIP czekały na pacjentów Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w ramach Światowego Dnia Walki z Rakiem.

Ściegienny pomaga Kasi

poniedziałek, 21 grudnia 2015 13:44

Uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego im. ks Piotra Ściegiennego w Kielcach włączyli się w pomoc dla chorej na raka Kasi Mróz. Od piątku prowadzą w szkole kwestę.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay