Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Kielce w Brukseli

piątek, 28 kwietnia 2017 12:14

Stolica regionu świętokrzyskiego była współorganizatorem tegorocznych obchodów Święta Narodowego Trzeciego Maja w Belgii. Obchody odbyły się wczoraj w Brukseli.

Właściciele zabytkowego Pałacyku Zielińskiego po latach uregulowali prawa spadkowe i zamierzają sprzedać obiekt. Jego pozyskaniem zainteresowane są władze miasta.

Artur Sobolewski został nowym dyrektorem wydziału kultury i promocji Urzędu Miasta. O stanowisko ubiegał się także Dominik Gajek pracujący w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Kielcach.

Miasto doceniło najlepszych sportowców

wtorek, 28 lutego 2017 08:44

Blisko trzysta osób zostało uhonorowanych przez władze miasta na podsumowaniu Sportowego Roku 2016, które w poniedziałek odbyło się w Kieleckim Centrum Kultury. Nagrody otrzymali zawodnicy, trenerzy oraz działacze mający na swoim koncie znaczące sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. 

Kto dyrektorem promocji w Kielcach?

poniedziałek, 27 lutego 2017 15:39

2 marca poznamy nowego szefa wydziału kultury i promocji urzędu miasta. Do ratusza wpłynęły dwie oferty. Przesłuchania kandydatów odbędą się w najbliższy czwartek.

Według prestiżowego pisma samorządowego „Wspólnota” miasto Kielce jest jednym z najbardziej przyjaznych miast wojewódzkich pod względem podatkowych. W rankingu gazety stolica regionu zajęła wysokie czwarte miejsce.

Strona 1 z 10

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay