Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Technologia w służbie medycynie

poniedziałek, 19 grudnia 2016 13:19

Technologia i medycyna pójdą w parze. Politechnika Świętokrzyska przystąpiła do Klastra Medycznego MedCluster. Co pacjenci zyskają na tej współpracy?

Zainaugurowali rok na wydziale lekarskim

poniedziałek, 10 października 2016 14:23

Niemal 2,5 tysiąca studentów rozpoczęło nowy rok akademicki na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Biobank będzie walczył z glejakiem

piątek, 13 maja 2016 14:18

Program, którego partnerem jest Biobank Regionalnego Centrum Naukowo-Technologicznego w Podzamczu otrzyma pieniądze na badania od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w Warszawie w ramach inicjatywy „Strategmed”.

Licealiści poznawali medycynę

czwartek, 21 kwietnia 2016 14:47

Wizyta w prosektorium, wykłady i praca z prawdziwymi narządami ludzkimi to propozycje, jakie dla licealistów przygotowali studenci medycyny w ramach dnia otwartego na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Zainteresowanych nie brakowało.

Nowe poradnie w Czerwonej Górze

czwartek, 05 listopada 2015 11:02

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze na początku listopada zaczęły działać dwie nowe poradnie: pulmonologiczna i urologiczna.

W województwach świętokrzyskim i śląskim od piątku (2.10) można sprawdzić jak długo pacjent musi czekać w kolejce do lekarza specjalisty. Powszechna Informacja Medyczna (www.medinfo.pl) udostępniła właśnie nową funkcję - aktualne informacje o kolejkach do specjalistów na NFZ. 

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay