Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Będzie mieć ponad dwa metry wysokości i ważyć 300 kilogramów - mowa o rzeźbie Jana Kochanowskiego, która stanie przed budynkiem rektoratu kieleckiej uczelni. Oficjalne odsłonięcie nastąpi 24 czerwca, w imieniny patrona uniwersytetu.

Redaktor Piotr Wójcik nagrodzony!

wtorek, 03 grudnia 2019 22:09

Piotr Wójcik, nasz redakcyjny kolega, odebrał dziś w Zamku Ujazdowskim w Warszawie główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie EDUinspiracje MEDIA w kategorii "Materiał dźwiękowy". Uznanie jury zdobył jego materiał dotyczący study buddies, czyli polskich studentów opiekujących się zagranicznymi kolegami przyjeżdżającymi do Kielc w ramach wymiany.

Redaktor Piotr Wójcik nagrodzony!

wtorek, 03 grudnia 2019 18:30

Piotr Wójcik, nasz redakcyjny kolega, odebrał dziś w Zamku Ujazdowskim w Warszawie główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie EDUinspiracje MEDIA. Uznanie jury zdobył jego materiał dotyczący study buddies, czyli polskich studentów opiekujących się zagranicznymi kolegami przyjeżdżającymi do Kielc w ramach wymiany.

W Instytucie Fizyki UJK w Kielcach uruchomiono jedyne w kraju, kompleksowe laboratorium szkoleniowo-edukacyjne wyposażone w nowoczesny symulator terapii radiacyjnej VERT. Z innowacyjnego rozwiązania będą korzystać m.in. przyszli lekarze oraz fizycy medyczni.

Czy rozwój ekonomii społecznej w województwie świętokrzyskim jest możliwy? Na to pytanie starali się odpowiedzieć prelegenci podczas debaty oksfordzkiej zorganizowanej w ramach Dni Ekonomii Społecznej. Dyskusja odbyła się na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Trwa rozbudowa budynku Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Na elewacji od strony Alei IX Wieków pojawiła się stalowa kratownica, która stanowi element dekoracyjny budynku.

Strona 1 z 22