Na antenie: Fajna zmiana
Aleksandra Niemczyk i Mateusz Żelazny
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Fajna zmiana
Aleksandra Niemczyk i Mateusz Żelazny
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Decyzja ws. dworca tymczasowego wstrzymana

czwartek, 02 lutego 2017 11:01

Prawdopodobnie dopiero za kilka miesięcy poznamy lokalizację tymczasowego dworca PKS. Równocześnie miasto wprowadziło pewne poprawki do zwycięskiego projektu na przebudowę obiektu.

Kup bilet autobusowy przez smartfona

środa, 18 stycznia 2017 15:44

Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza spore ułatwienie dla pasażerów komunikacji miejskiej. Od lutego za bilet będzie można zapłacić za pomocą aplikacji w telefonie. 

Problem z zakupem nowych autobusów

środa, 11 stycznia 2017 11:40

Przetarg na dostawę nowych autobusów dla Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach zostanie prawdopodobnie unieważniony. Powodem jest zbyt wysoka cena jaką zaoferowali dostawcy pojazdów.

Komunikacja miejska za darmo

niedziela, 08 stycznia 2017 17:12

W związku z wysokim zanieczyszczeniem powietrza w Kielcach prezydent Kielc Wojciech Lubawski podjął decyzję, że jutro, 9 stycznia, przejazdy komunikacją miejską dla wszystkich pasażerów będą za darmo. Władze miasta zachęcają do pozostawienia samochodów i korzystania z miejskich autobusów.

W 2017 roku miasto wyda na inwestycje prawie 300 milionów złotych. To ponad 100 milionów więcej niż w poprzednich dwunastu miesiącach. Najwięcej pieniędzy zostanie przeznaczonych na budowy dróg oraz komunikację. 

Autobusem przez Mielczarskiego

wtorek, 03 stycznia 2017 15:51

Linia nr 40 komunikacji miejskiej pojedzie przez ulicę Mielczarskiego. To efekt przeprowadzonych przed nowym rokiem konsultacji społecznych przez Zarząd Transportu Miejskiego.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay