Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk, Marcin Fugiel
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk, Marcin Fugiel
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 21 kibice i wolontariusze pojadą za darmo komunikacją miejską. Projekt uchwały w tej sprawie został przyjęty jednogłośnie przez kieleckich radnych. 

Znamy trasę drugiej linii nocnej w Kielcach

poniedziałek, 20 marca 2017 15:28

Znana jest już trasa drugiej linii nocnej komunikacji miejskiej w Kielcach. W ankiecie przeprowadzonej przez platformę Idea Kielce wzięło udział 766 osób. Najwięcej, bo 26,5% głosów otrzymał wariant nr 1, który zakłada przejazd z osiedla Kochanowskiego na Bukówkę.

Nowe autobusy nadal za drogie

środa, 08 marca 2017 13:53

Dwie firmy zgłosiły się do drugiego przetargu na zakup 25 autobusów hybrydowych ogłoszonego przez Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach. Są to Volvo oraz Solaris. Pierwsza z nich wyceniła wyprodukowanie pojazdów na 60 milionów 651 tysięcy złotych, natomiast druga na 55 milionów 969 tysięcy złotych.

Podczas Euro U-21 autobusem za darmo

czwartek, 02 marca 2017 10:25

Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 21 kibice i wolontariusze prawdopodobnie pojadą za darmo. Projekt uchwały w tej sprawie przygotowali miejscy urzędnicy. 

Decyzja ws. dworca tymczasowego wstrzymana

czwartek, 02 lutego 2017 11:01

Prawdopodobnie dopiero za kilka miesięcy poznamy lokalizację tymczasowego dworca PKS. Równocześnie miasto wprowadziło pewne poprawki do zwycięskiego projektu na przebudowę obiektu.

Kup bilet autobusowy przez smartfona

środa, 18 stycznia 2017 15:44

Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza spore ułatwienie dla pasażerów komunikacji miejskiej. Od lutego za bilet będzie można zapłacić za pomocą aplikacji w telefonie. 

Strona 1 z 6

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay