Na antenie: Sobota ze smakiem
Robert Majchrzyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Sobota ze smakiem
Robert Majchrzyk
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Na ferie z kartą EKUZ

poniedziałek, 23 stycznia 2017 13:17

Ferie zimowe za pasem, a więc i sezon urlopowy. Wybierając miejsce na wypoczynek warto przy okazji pomyśleć o zdrowiu i bezpieczeństwie.  Leczenie poza granicami naszego kraju może wiele nas kosztować. By te koszty ograniczyć, warto mieć ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

W budynku po dawnym kinie „Romantica” przy ulicy Czarnowskiej w Kielcach powstaje pierwsze w mieście profesjonalne centrum wspinaczkowe. Inicjatorami oraz wykonawcami przedsięwzięcia jest  grupa pasjonatów tego sportu z Podhala.

Gdzie popływamy?

piątek, 24 czerwieca 2016 12:33

Nadchodzący, pierwszy weekend wakacji, zapowiada się w naszym regionie upalnie. Gdzie znajdziemy trochę ochłody i wytchnienia?

Apelują o rozwagę

poniedziałek, 03 sierpnia 2015 14:42

Świętokrzyscy policjanci apelują o rozwagę nad wodą. Słoneczne i ciepłe dni sprzyjają wyjazdom nad zbiorniki. By wypoczynek był bezpieczny, wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad.

Śpij spokojnie! Zaloguj się na portalu BIK!

czwartek, 02 lipieca 2015 10:47

Tylko w ubiegłym roku udało się zapobiec 8814 próbom wyłudzeń kredytów o łącznej wartości 400 mln zł. Zgubiony bądź skradziony dokument tożsamości nie traci na wartości i niestety może być wykorzystany, przez nieuczciwego znalazcę, czy złodzieja. Dlatego np. dowód osobisty w takich przypadkach należy jak najszybciej wyłączyć z obiegu. Usługa zastrzegania dokumentów online na portalu Biura Informacji Kredytowej daje taką możliwość i jest bezpłatna. To najszybszy i najłatwiejszy sposób aby nie martwić się o nasze dokumenty gdy te zaginą

Mój dom - moja twierdza!

czwartek, 18 czerwieca 2015 15:00

Plaża, słońce, czas wolny i wreszcie upragniony urlop. Odpoczywając w górskich czy morskich kurortach, tak w kraju, jak i za granicą chcemy się zrelaksować i oderwać od rzeczywistości. Jednak kiedy my odpoczywamy, inni pracują i to intensywnie. Ci inni to złodzieje, którzy tylko czekają na opuszczenie naszych dobytków, aby w czasie naszej nieobecności łatwo obłowić się i okraść nasze mieszkanie. Jak zabezpieczyć dom przed złodziejami? Komu powierzyć jego opiekę?

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay