Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KIELCE

Na ferie z kartą EKUZ

poniedziałek, 23 stycznia 2017 13:17

Ferie zimowe za pasem, a więc i sezon urlopowy. Wybierając miejsce na wypoczynek warto przy okazji pomyśleć o zdrowiu i bezpieczeństwie.  Leczenie poza granicami naszego kraju może wiele nas kosztować. By te koszty ograniczyć, warto mieć ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Artyści proszą o pomoc

niedziela, 08 stycznia 2017 23:57

Przypominamy o akcji pracowników Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Artyści chcą pomóc ciężko chorej córce Andrzeja Cempury, ich kolegi z pracy. Dlatego zorganizowana została licytacja fantów w najpopularniejszym serwisie społecznościowym. To nie wszystko. Artyści zapraszają również na koncert, podczas którego będą zbierane środki na leczenie. 

Zwracajmy uwagę na bezdomnych

czwartek, 05 stycznia 2017 11:52

Nie przechodźmy obojętnie obok bezdomnych czy schorowanych i samotnych. To grupy ludzi, które zimą najbardziej narażone są na utratę życia z powodu wychłodzenia. Zwłaszcza teraz, kiedy temperatura na zewnątrz spada nawet do kilkunastu kresek poniżej zera. 

Nawet 300 tysięcy złotych będą mogli otrzymać rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchamia dla nich kolejną, trzecią już formę wsparcia.

MOPR pomaga bezdomnym

środa, 09 listopada 2016 14:22

Nadchodzi zima, a to oznacza problemy związane z opieką nad osobami bezdomnymi. Często nawet najmniejszy gest może uratować czyjeś zdrowie lub życie. Jak wygląda takie wsparcie w Kielcach i na jaką pomoc mogą liczyć pozbawieni dachu nad głową?

Przed nami Tydzień Misyjny

piątek, 21 października 2016 15:17

W najbliższą  niedzielę ( 23 października)  będziemy obchodzić Światowy Dzień Misyjny.  Od tego dnia przez cały tydzień katolicy we wszystkich krajach będą w sposób szczególny modlić się  za misje i wspierać  je materialnie.  

Strona 1 z 8

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay