Na antenie: Cały ten sport!
Mateusz Żelazny
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Cały ten sport!
Mateusz Żelazny
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Będą łatwiejsze zasady gospodarowania nieruchomościami w Kielcach. Taką decyzję podjęli radni podczas dzisiejszej sesji rady miasta. 

Powołano Radę Seniorów

czwartek, 18 maja 2017 12:14

Kieleccy radni jednogłośnie zdecydowali o powołaniu rady seniorów. Nie obyło się jednak bez dyskusji i porównań do prac nad młodzieżową radą miasta.

Kieleccy radni nie zgodzili się na przekazanie dwóch milionów złotych na promocję dla klubu Vive Tauron Kielce. Autopoprawka nie została wprowadzona pod obrady rady miasta.

Będą dopłaty do pieców

czwartek, 27 kwietnia 2017 15:01

Władze miasta będą wspierać mieszkańców, którzy chcą wymienić swój stary piec na nowy. Na czwartkowej sesji rady miasta, radni jednogłośnie przeznaczyli na ten cel 300 tysięcy złotych. 

W środę odbyło się spotkanie radnych z prezydentem Kielc, Wojciechem Lubawskim w sprawie sprzedaży Korony Kielce. – Potencjalny inwestor jest gwarantem, który pozwoli walczyć Koronie o pierwszą ósemkę i puchary – mówi przewodniczący prezydenckiego Porozumienia Samorządowego, Witold Borowiec.

Miasto kupuje tereny pod inwestycje

czwartek, 23 marca 2017 12:32

Na czwartkowej sesji Rady Miasta kieleccy radni podjęli decyzję o zakupie 1,5 hektarowej działki przy ulicy Wrzosowej. Są to tereny, które władze miasta zamierzają przeznaczyć pod inwestycje. 

Strona 1 z 8

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay