Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Dzień Dziecka z SP nr 27 w Kielcach

sobota, 03 czerwca 2017 16:44

Pokazy sztuk walki, mecz ojców, malowanie twarzy, kiermasz ozdób i biżuterii czy też nauka tańca i przejażdżka kucykami- to tylko kilka z wielu atrakcji, które przygotowała Szkoła Podstawowa nr 27 w Kielcach wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Szkoły dla uczniów i mieszkańców miasta. Kielczanie – zarówno ci mali, jak i ci duzi byli zachwyceni.

Zabawa i nauka w Bryłkolandii

czwartek, 08 grudnia 2016 13:05

O tym, że geometria to nie tylko nudne wzory i obliczenia, ale i świetna zabawa mogły się przekonać dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Kielcach, które brały udział w projekcie Podróż do Bryłkolandii.

Z harcerzami na festynie i przy piosenkach

niedziela, 17 lipieca 2016 16:30

Festyn Rodzinny i Koncert Międzypokoleniowy to niedzielna propozycja harcerzy dla zgromadzonych na Rynku kielczan. Każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie.

Trwa II Wielki Bój Planszówkowy.

sobota, 16 stycznia 2016 13:44

Dla  początkujących i zaawansowanych, dla młodszych i starszych, te tradycyjne i całkiem nowe – łącznie ponad 400 różnorodnych gier planszowych przygotowano  w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach. Wszystko w ramach II Wielkiego Boju Planszówkowego. 

Sylwestrowe plany kielczan

środa, 30 grudnia 2015 12:50

Sylwester pod gwiazdami, bal przebierańców, a może zwykła domówka? Przepytaliśmy kielczan, jak planują przywitać nowy rok.

Warsztaty kuglarskie w Ciekotach

środa, 23 kwietnia 2014 08:45

Centrum Edukacyjne "Szklany Dom" - Dworek Stefana Żeromskiego organizuje warsztaty kuglarskie. Zajęcia odbywać się będą w soboty.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay