Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KIELCE

Droga Chęciny-Małogoszcz do remontu

środa, 11 stycznia 2017 09:47

Droga Chęciny-Małogoszcz czyli wojewódzka 762 doczeka się remontu, przynajmniej na odcinku przebiegającym od węzła S7 Kielce-Południe do zachodniej granicy gminy Chęciny. Jezdnia ma być poszerzona, powstaną chodniki, zatoczki autobusowe, a skrzyżowania z lokalnymi drogami będą przebudowane. Powstanie  także 11-kilometrowa ścieżka rowerowa.

Dziś około południa na drodze krajowej numer 7 między Podzamczem a węzłem Kielce Południe planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu. Jutro na utrudnienia napotkają z kolei podróżujący DK 73.

Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy podróżujący drogą krajową nr 42 w Końskich – informuje Urząd Miasta i Gminy Końskich.  We wtorek i środę będzie tam prowadzony remont przejazdu kolejowego na linii Łódź Kaliska – Dębica.  Ruch będzie odbywał się wyznaczonymi objazdami. Warto zwrócić uwagę na znaki, które mają obowiązywać do środowego wieczora.

Świętokrzyskie drogi w remoncie

wtorek, 11 października 2016 17:01

Żółty prostokąt, czarne cyfry – tak oznaczane są drogi wojewódzkie. Często tym oznaczeniom towarzyszy jeszcze informacja o objeździe, ruchu wahadłowym lub pracach drogowych. A te prowadzone są w jedenastu miejscach w regionie. Powstają nowe chodniki, nawierzchnie asfaltowe, a nawet poprawiane są mosty.

Prace drogowe w Parszowie na DK42

wtorek, 13 września 2016 13:15

Ruszył remont mostu przez rzekę Żarnówkę w Parszowie (gm. Wąchock) na drodze krajowej nr 42 łączącej północne powiaty województwa świętokrzyskiego. Od wtorku do zakończenia prac remontowych planowanych na listopad będzie obowiązywał tam ruch wahadłowy.

Dopłaty do remontów dróg

środa, 31 sierpnia 2016 15:03

Kolejne rządowe pieniądze na naprawę dróg rozdane. 25 świętokrzyskich gmin i powiatów otrzymało dofinansowanie o łącznej kwocie przeszło 5 milionów 600 tysięcy złotych. Za te pieniądze odremontowanych zostanie około 27 kilometrów dróg, które zniszczone zostały w wyniku klęsk żywiołowych czy ulewnych deszczy. 

Strona 1 z 4

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay