Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KIELCE

Będzie bardzo ślisko! Jest ostrzeżenie.

piątek, 20 stycznia 2017 09:18

Śliskie drogi i chodniki – wszystko przez marznące opady deszczu które prognozują synoptycy. Województwo świętokrzyskie dołączyło w piątek rano do listy regionów objętych ostrzeżeniem meteorologicznym drugiego stopnia. 

 

Kolejne ostrzeżenie: będzie ślisko!

czwartek, 12 stycznia 2017 14:09

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed oblodzeniami. Jak napisano w komunikacie  - Prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C, przy gruncie od -5°C do -2°C.

 

Ostrzeżenie: -17°C w nocy z 10/11.01

wtorek, 10 stycznia 2017 13:12

Mrozy nieco odpuściły, jednak na terenie województwa świętokrzyskiego nadal obowiązuje ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia. Według synoptyków w nocy z wtorku na środę, temperatura spadnie lokalnie nawet do -17 st. Celsjusza. 

 

Zima powraca

wtorek, 03 stycznia 2017 13:19

Zima powraca w Świętokrzyskie. Zdaniem meteorologów w ciągu najbliższej doby będzie intensywnie sypać, co spowoduje wzrost pokrywy śnieżnej do 20 cm. Opadom będą towarzyszyły zawieje i zamiecie spowodowane wiatrem osiągającym nawet 80 km/h.

Będzie ślisko. Jest ostrzeżenie

poniedziałek, 12 grudnia 2016 10:30

Na drogach i chodnikach może się zrobić naprawdę ślisko. Synoptycy zapowiadają, że dziś (12 grudnia) w południe pogorszą się warunki pogodowe w regionie. Jednocześnie od północy województwa specjaliści prognozują obniżenie temperatury powietrza.

14 zdarzeń związanych z porywistym wiatrem odnotowali w nocy z czwartku na piątek świętokrzyscy strażacy. Najczęściej, bo w 11 przypadkach  wyjeżdżali do usuwania połamanych konarów drzew.

 

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay