Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KIELCE

TechKlub zaprasza

środa, 11 stycznia 2017 14:20

Jak opanować emocje podczas wystąpień publicznych? Jak wykorzystać słowo mówione w biznesie? Między innymi na te pytania znajdziemy odpowiedź podczas spotkania kieleckiego TechKlubu. Dziś o godzinie 17.30 w Instytucie Dizajnu posłuchamy także o formującej się lokalnej społeczności mówców. - Pomysł jest odpowiedzią na duże zainteresowanie wielu osób, szczególnie studentów, którzy w mediach społecznościowych dopytywali, czy taka organizacja funkcjonuje na terenie Kielc – mówi Arkadiusz Sobczyk,  inicjator społeczności kieleckich mówców.

Wracają spotkania TechKlubu

środa, 12 października 2016 11:21

Kreatywne podejście do startupów będzie tematem pierwszego jesiennego spotkania TechKlubu. Prelekcje przygotowali specjaliści związani z branżą technologiczną, a nawet prawniczą. Poruszone zostaną trzy zagadnienia: zwiększanie szans na powodzenie startupu, rola komunikacji w biznesie oraz własność intelektualna pozostająca pod ochroną prawną. - W ten sposób rozpoczniemy kolejny sezon spotkań – mówi Karol Kaleta, organizator wydarzenia.

O kobietach na TechKlubie

wtorek, 05 kwietnia 2016 10:48

Kobiety w nowych technologiach – to hasło przewodnie kwietniowego spotkania Techklubu, które odbędzie się w najbliższą środę. Na to wydarzenie swoje wystąpienia przygotowały trzy panie związane z branżą IT i start-upami. Wraz z kielczanami zastanawiać się będą nad tym, na ile kobieta odnajduje się w nowych technologiach i co dobrego do nich wnosi.

Przed nami lutowe spotkanie kieleckiego TechKlubu. Tym razem tematem prelekcji będzie fotografia. W środę o godzinie 17.30 w Instytucie Designu specjaliści opowiedzą o różnicach pomiędzy robieniem zdjęć a fotografowaniem.

Walczą o tytuł ulubionego wydarzenia

czwartek, 28 stycznia 2016 17:30

Cztery organizowane w Kielcach wydarzenia biorą udział ogólnokrajowym plebiscycie najbardziej lubianych i cenionych przedsięwzięć wśród Polaków. Głosowanie zostało podzielone na osiem kategorii odnoszących się do startupów, spotkań dla blogerów czy miłośników nowych technologii. Piątek 29 stycznia to ostatni dzień głosowania.

O start-upach na TechKlubie

wtorek, 12 stycznia 2016 10:59

Opowiedzą o tym, co warto wiedzieć rozkręcając własny biznes. Start-upy będą tematem najbliższego spotkania TechKlubu Kielce. Zaproszeni prelegenci zaprezentują krakowskie środowisko start-upów czy sposoby wykorzystywania swoich błędów w drodze do sukcesu. Będzie też mowa problemach, z którymi borykają się młodzi początkujący przedsiębiorcy.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay