Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Poseł Platformy Obywatelskiej Artur Gierada zwrócił się do prezydenta Kielc z prośbą o posadzenie czterech dębów na terenach miejskich w ramach protestu związanego z ustawą o wycince drzew Ministerstwa Środowiska. Ten jednak odmówił tłumacząc, że byłaby to wojna samorządu z rządem.

Wyścig o prezydenturę czas zacząć

środa, 15 lutego 2017 14:03

Projekt PiS dotyczący dwukadencyjności w samorządzie, spór pomiędzy Wojciech Lubawskim a Kamilem Suchańskim oraz pewne działania polityków PO i lewicy spowodowały, że coraz częściej zadajemy sobie pytanie, czy przypadkiem wyścig o fotel prezydenta Kielc już się nie zaczął?

Obice czekają na wsparcie

czwartek, 29 września 2016 11:40

Czy w Obicach powstanie Centralny Port Lotniczy? Zapytaliśmy świętokrzyskich polityków czy uważają ten pomysł za realny i czy będą wspierać Wojciecha Lubawskiego w jego staraniach. 

Czy województwo zostanie pomniejszone?

poniedziałek, 11 stycznia 2016 16:02

Politycy Platformy Obywatelskiej znowu obawiają się, że rząd może dążyć do zmniejszenia terytorium województwa świętokrzyskiego. Ich zdaniem sugeruje to odpowiedź na zgłaszaną przez członków klubu interpelację. Posłowie PiS ponownie uspokajają - nie ma żadnych planów podziału regionu.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay