Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KIELCE

Dyskutowali o samorządzie

sobota, 21 stycznia 2017 13:21

Przedstawiciele powiatów, gmin oraz województwa spotkali się w sobotę w Filharmonii Świętokrzyskiej na Forum Samorządowym. - Razem potrafimy robić wielkie rzeczy – podkreślał Starosta Kielecki, Michał Godowski.  

Podsumowania marszałka

piątek, 16 grudnia 2016 16:27

Miał 32 lata gdy obejmował najważniejszą regionalną funkcję polityczną. Od tego momentu minęło już 10 lat. Marszałek Adam Jarubas podsumowuje ostatnie lata pracy. Co uważa za swój sukces, a co za porażkę? 

Bezpłatne badania w ŚCO

piątek, 21 października 2016 15:32

Ile w masie naszego ciała stanowi tkanka tłuszczowa, jak się zdrowo odżywiać i żyć, by zmniejszyć ryzyko wystąpienia nowotworów ? – Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć w poniedziałek, 24 października w Świętokrzyskim Centrum Onkologii.

Piętnaście jednostek Ochotniczych Straży  Pożarnych z regionu świętokrzyskiego  otrzyma dofinansowanie na zakup sprzętu i wyposażenia. Łączna kwota jaką uzyskają zakwalifikowane jednostki to ponad 8 mln złotych. Pierwsze umowy zostały podpisane. 

Promesy na drogi lokalne

czwartek, 13 października 2016 16:03

Świętokrzyskie samorządy otrzymały kolejne dofinansowania na remonty dróg. Tym razem promesy trafiły do dziesięciu gmin i powiatów, w których łącznie odnowionych zostanie ponad dziewięć kilometrów lokalnych szlaków komunikacyjnych. Chodzi o te odcinki dróg, które zostały zniszczone w wyniku ulewnych deszczy. 

Na rządowe mieszkania Kielce jeszcze poczekają

czwartek, 13 października 2016 15:15

Rząd oficjalnie zainaugurował program  „Mieszkanie Plus”. Pilotaż uruchomiono w 17 miastach w Polsce. I choć kieleccy radni podjęli uchwałę o przekazaniu na rzecz Skarbu Państwa działki, która ma zostać przeznaczona pod rządowe mieszkania, to jednak w gronie wymienionych miast Kiec brakuje. Mieszkańcy pytają dlaczego. Władze miasta i radni uspokajają.

Strona 1 z 7

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay