Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Żaneta Łabudzka zagra w spektaklu "#Kochajmy Się!"

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

KULTURA KIELCE

Żaneta Łabudzka zagra w spektaklu "#Kochajmy Się!"

Kielce / 09 września 2019 / Tekst

Żaneta Łabudzka, półfinalistka The Voice of Poland, wystąpi w kieleckim Teatrze TeTaTeT. Artystka dołączy do obsady spektaklu "#Kochajmy Się!", którego premiera odbyła się w maju tego roku.

"#Kochajmy Się!" to kameralny spektakl muzyczny utrzymany w stylistyce dawnego kabaretu. To sentymentalna, ale również niebywale emocjonalna i żywiołowa podróż muzyczna bazująca na wspaniałych tekstach mistrzów polskiej piosenki w oryginalnych aranżacjach. - Chcemy, żeby spektakl był "żywy" i niepowtarzalny, dlatego proponujemy zmienną obsadę oraz bogaty repertuar. Zaproponowaliśmy udział w nim Żanecie Łabudzkiej. Myślimy, że wprowadzi do spektaklu fajną energię. To wspaniała wokalistka, ale też aktorka o ciekawej barwie głosu - mówią Teresa i Mirosław Bielińscy, twórcy spektaklu.

Żaneta Łabudzka będzie występowała gościnnie w zależności od jej dyspozycyjności. Spektakle z jej udziałem będą zapowiadane z wyprzedzeniem na stronie internetowej Teatru TeTaTeT oraz w mediach społecznościowych.

Pierwszy spektakl "#Kochajmy Się!" z udziałem Żanety Łabudzkiej odbędzie się 29 września o godzinie 16 w Teatrze TeTaTeT, który mieści się w Sali Kongresowej Kieleckiego Centrum Biznesu w dawnym Exbudzie. Bilety do nabycia pod numerem telefonu 532-219-376 oraz za pośrednictwem strony www.teatrtetatet.pl

Oprócz Żanety Łabudzkiej w spektaklu zagrają Teresa Bielińska, Magdalena Daniel, Ewa Pająk, Mirosław Bieliński, Marcin Brykczyński i Wojciech Niemczyk. Akompaniować będzie Wojciech Lisowicz. Na scenie tego dnia zabraknie Anny Iwasiuty-Dudek oraz Magdy Szczepanek. Obie aktorki wystąpią w spektaklach zaplanowanych 26 i 27 października.

Żaneta Łabudzka pochodzi z Rzeszowa. Brała udział w programie The Voice of Poland, gdzie dotarła do półfinału. Była w drużynie Marka Piekarczyka. Jest też finalistką Festiwalu Piosenki Aktorskiej. Wzięła udział w koncercie "Debiuty" 52 KFPP w Opolu. Niedawno wydała swój debiutancki album "Sama z Tobą". Współpracowała z teatrami w Rzeszowie oraz Krakowie. Zagrała też m. in. w serialu "Lekarze"  "Druga szansa" oraz w filmie "Żużel" w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej.

ZOSTAW KOMENTARZ