Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»"Zameczek" zaprasza do rozwijania zainteresowań

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

"Zameczek" zaprasza do rozwijania zainteresowań

Kielce / 30 sierpnia 2018 / Tekst

Na zajęcia w sekcjach tanecznej, plastycznej i wokalno-muzycznej zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych Dom Kultury "Zameczek". Właśnie rozpoczął się nowy sezon artystyczny.

W sezonie artystycznym 2018/2019 będzie można skorzystać z zajęć w trzech sekcjach, tzn. w tanecznej, plastycznej oraz wokalno-muzycznej.

W pierwszej uczestnicy będą mieć do wyboru takie formy jak latino solo, taniec towarzyski i użytkowy, senior hobby taniec towarzyski i użytkowy,  taniec towarzyski kids, zajęcia taneczno – ruchowe dla dzieci, disco/funky/hip – hop kids, dance mix junior oraz break dance.

Sekcja plastyczna oferuje Małą Akademię Sztuki, Art-Styl, Tkactwo Artystyczne, Rysunek i Malarstwo Pasja, Akademię Sztuki oraz Akademię Malarstwa i Rękodzieła Artystycznego.

Do sekcji wokalno – muzycznej nabór rozpocznie się 5 września od godziny 16.

Informacji można uzyskać i dokonać zapisu w Domu Kultury „Zameczek” przy ulicy Słowackiego 23 w Kielcach. Telefon 41 36 76 301, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna