Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»XVIII Przegląd Teatrów Alternatywnych w Kielcach

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

XVIII Przegląd Teatrów Alternatywnych w Kielcach

Kielce / 29 października 2018 / Tekst

Dziewięć spektakli z różnych miast Polski będzie można obejrzeć podczas XVIII Przeglądu Teatrów Alternatywnych, który odbędzie się od 2 do 4 listopada w kieleckiej Bazie Zbożowej. Wydarzenie uzupełni kilka imprez towarzyszących. Organizatorem przeglądu jest Stowarzyszenie Artystyczne "Ecce Homo".

XVIII Przegląd Teatrów Alternatywnych otworzy monodram "Żertwa" w wykonaniu Mateusza Nowaka z Lublina. Początek o godzinie 18. O godzinie 20 przed publicznością zaprezentuje się Teatr Ecce Homo, który przedstawi sztukę "Don Juan“. Tego dnia o godzinie 17.30 w dużej hali Bazy Zbożowej odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej "Photophone art", a o godzinie 19 w galerii "W przejściu" finisaż wystawy Roberta Kolasy “Trzy kolory Zielony”. Wydarzenie będzie połączone z promocją albumu rysunków i komiksów artysty “Rewolwer i mielony czyli wszystko z czego się można pośmiać tylko nie wiadomo dlaczego”. Trzecią imprezą towarzyszącą będzie wernisaż  wystawy fotograficznej " Don Juan", który odbędzie się o godzinie 19.45 w foyer Teatru Ecce Homo.

3 listopada o godzinie 16 przed widownią wystąpi Teatr MBJ z Gdyni ze spektaklem "Bez przesady". Następnie Wojciech Kowalski z Częstochowy przedstawi monodram pt. "Homo Sovieticus". O godzinie 19.15 w Klubie Kotłownia będzie można wysłuchać recitalu "Listy Wiery Gran" Marty Andrzejczyk z Białego Teatru z Olsztyna. Przegląd tego dnia zakończy Teatr Studio Czyczkowy z Wrocławia ze sztuką "dzień:noc: Dzień". Oprócz tego o godzinie 17.30 w Klubie Kotłownia odbędzie się premiera antologii opowiadań konkursowych pt. "13 fantastycznych”.

Ostatniego dnia publiczność obejrzy trzy spektakle. O godzinie 16 Teatr Kaprys z Łap wystawi "Drwa", następnie   Kompania Teatralna  Mamro z Warszawy "Eksperyment", a na koniec Teatr Ecce Homo " Być  świnią w maju" i będzie to pokaz przedpremierowy. O godzinie 17 odbędzie się koncert kamertonowy w wykonaniu Sylwii Nadgrodkiewicz.

Bilety na spektakle w cenie 5 złotych można nabyć w budynku Ochrony Bazy Zbożowej przy ulicy Zbożowej 4. Na imprezy towarzyszące wstęp jest bezpłatny.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna