Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Wystawa w bibliotece

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Wystawa w bibliotece

Kielce / 10 stycznia 2018 / Tekst

W filii Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Okrzei w Kielcach pojawiła się nowa wystawa fotograficzna. Ekspozycja pod tytułem „Kolorowy Świat Dzieci” przedstawia najmłodszych podopiecznych Stowarzyszenia Bezpieczny Dom.

Przygotowanie takiej sesji było marzeniem fotograf organizacji Jolanty Kuleszyńskiej. Dodatkowo, w przedsięwzięcie zaangażowali się rodzice dzieci, którzy wykonali aranżacje na potrzeby sesji zdjęciowej. To jedno z działań artystycznych, które realizuje organizacja. - Odbyły się dwie sesje fotograficzne. Pierwsza była jesienna, w pięknych barwach. W drugiej zagościły klimatyczne święta Boże Narodzenie - mówi Anita Majkowska, szefowa Stowarzyszenia Bezpieczny Dom.

Wystawę obejrzymy w filii biblioteki numer 9. Mieści się ona przy ulicy Okrzei. Instytucja po raz kolejny udowodniła, że udostępnia nie tylko książki. - Dzieci są wdzięcznym tematem. Wielu chętnie je fotografuje. Te zdjęcia są wyjątkowe, podobnie jak dzieci na nich ukazane. Wyjątkowe jest także Stowarzyszenie, z którym już po raz kolejny współpracujemy. To cudowne, że są tacy ludzie, którzy potrafią tyle uwagi poświęcić innym. Jednocześnie pokazujemy, że biblioteka to miejsce,w którym wiele można zrobić, nie tylko wypożyczyć książki - mówi Bożena Iwan, dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach.

Wystawa jest dostępna w bibliotece do końca stycznia.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna