Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Wyjątkowe bombki w BWA

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

KULTURA KIELCE

Wyjątkowe bombki w BWA

Kielce / 12 grudnia 2016 / Tekst

Szklane i bogato zdobione buciki, auta czy zegary – to ozdoby choinkowe, które jak co roku w okresie przedświątecznym można kupić w Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach. Bombki wykonane zostały w staszowskiej fabryce GMC według pomysłu Lucyny Gozdek, lokalnej artystki. - To dobry dobry wzór i coś co znamy od dziecka – ocenia Stanisława Zacharko-Łagowska, dyrektor BWA.

- Wybrałam bardzo szeroki asortyment. To około 170 pozycji, ale pojedynczych lub podwójnych. Niektóre bombki występują tylko w jednym egzemplarzu, więc ci którzy zjawią się u nas wcześniej, będą mieli większy wybór – mówi Stanisława Zacharko-Łagowska. Kiermasz ozdób potrwa tylko tydzień. - Prosimy wielbicieli bombek Lucyny Gozdek, tych którzy jeszcze nie kupili prezentów lub nie mają jeszcze pomysłu na nie, o to by się zmobilizowali i nas odwiedzili – zachęca dyrektor BWA.

Bombki Lucyny Gozdek, które produkuje fabryka GMC głównie przeznaczona na rynek zagraniczny. Taki świąteczny kiermasz to jedna z okazji by zdobyć tego typu ozdoby w sprzedaży detalicznej.

Co ciekawe, w tym roku kiermaszu bombek w Biurze Wystaw Artystycznych miało nie być. Został jednak zorganizowany na prośbę mieszkańców miasta. Ozdoby choinkowe będzie kupić do niedzieli 18 grudnia. 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna