Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Varius Manx i Kasia Stankiewicz zagrają w Kielcach

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

KULTURA KIELCE

Varius Manx i Kasia Stankiewicz zagrają w Kielcach

Kielce / 30 października 2018 / Tekst

Kielce będą w najbliższą niedzielę kolejnym przystankiem na jesiennej trasie koncertowej Varius Manx i Kasi Stankiewicz. Artyści zagrają w Kieleckim Centrum Kultury i będą promować album "ENT".

Niedzielny koncert jest bez wątpienia wydarzeniem, na które z niecierpliwością czekają fani zespołu. Podczas imprezy Kasia Stankiewicz zaśpiewa premierowy materiał stworzony wraz z zespołem Varius Manx. Będzie dużo nowości, ale z pewnością nie zabraknie też starych, dobrze wszystkim znanych przebojów, takich jak "Orła Cień", czy "Ruchome Piaski".

Spotkanie będzie mieć wyjątkowy charakter nie tylko z powodu premiery nowego krążka. Artyści przeniosą widzów do swojego wyjątkowego, baśniowego świata przy pomocy wideo-rysunkowych wizualizacji wyświetlanych na trzech ekranach otaczających zespół. Dzięki temu publiczność wyruszy w podróż po łonie natury i uda się do lasu lub w dalekie góry. Wraz z zespołem wystąpi gościnnie żeński kwartet smyczkowy "Classic Sisters“.

Varius Manx zakończył niedawno obchody 25-lecia, co zostało bardzo wyraźnie dostrzeżone na rynku muzycznym. Ostatni czas obfitował w niezliczone sukcesy. Fani oraz krytycy znakomicie odebrali jubileuszową trasę koncertową, a Festiwal w Opolu i Top of the Top Sopot Festival w szczególny sposób uhonorowały zespół Varius Manx i Kasię Stankiewicz. Utwory “Ameryka” i “Piątek” - efekty wspólnej pracy po dłuższej rozłące - osiągnęły miliony wyświetleń w internecie. Zaskarbiły sobie zaufanie i przychylność ogromnej liczby fanów, a także krytyków muzycznych. Wszystko to umocniło współpracę Kasi z zespołem, czego efektem jest wyjątkowa płyta "ENT”, a także trwająca jesienna trasa koncertowa.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Bilety w cenie od 69 do 89 złotych do nabycia na :  https://bilety.cojestgrane24.pl/varius_manx_trasa_2018#/lp

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Agora.

ZOSTAW KOMENTARZ