Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Teatr dla każdego

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Teatr dla każdego

Kielce / 27 września 2018 / Tekst

Bezpłatny dostęp do wydarzeń artystycznych kieleckiej sceny będzie możliwy w ramach projektu "Teatr w zasięgu". W przedsięwzięciu biorą udział  Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru im. Stefana Żeromskiego oraz Teatr Żeromskiego w Kielcach.

Projekt "Teatr w zasięgu" adresowany jest do szerokiego grona odbiorców z różnych grup wiekowych i społecznych z utrudnionym dostępem do dóbr kultury. Zakłada on bezpłatny dostęp do biletów i transportu, tak aby jak najszersze grono odbiorców mogło skorzystać z wydarzeń artystycznych, które odbywają się w kieleckim teatrze. Zachętą do przyjazdu na spektakle były wcześniejsze spotkania z aktorami, które odbywały się w ośrodkach partnerów w różnych częściach naszego regionu.

Partnerami projektu "Teatr w zasięgu" są Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie, Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury, Samorządowe Centrum Kultury w Morawicy, Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach, Klasztor Franciszkanów Ośrodek Leczenia Uzależnień "San Damiano" w Chęcinach, Ośrodek Leczenia Terapii i Rehabilitacji Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Lutowej oraz Centrum Tradycji Turystyki i Kultury Gór Świętokrzyskich w Bielinach.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna