Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Przyjdź na warsztaty i zainspiruj twórców

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

KULTURA KIELCE

Przyjdź na warsztaty i zainspiruj twórców

Kielce / 21 stycznia 2019 / Tekst

Przygotowanie dzieci i rodziców do obejrzenia spektaklu "Pięciu Nieudanych" oraz zainspirowanie jego twórców do niekonwencjonalnych działań inscenizacyjnych - to główne cele bezpłatnych warsztatów „Udani-nieudani”, które odbędą się 27 i 28 stycznia oraz 7 i 8 lutego w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach.

Warsztaty odbędą się w związku z premierą spektaklu „Pięciu Nieudanych” w reżyserii Honoraty Mierzejewskiej-Mikoszy, która została zaplanowana na 11 maja bieżącego roku. Przedstawienie w poetycki sposób zadaje pytanie o istotę szczęścia w nieidealnym świecie.

Zajęcia przed spektaklem są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 5 lat oraz ich rodziców. Uczestnicy warsztatów wspólnie z pedagogiem teatru Justyną Czarnotą, która jest pracownikiem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, zapoznają się z książką „Pięciu Nieudanych” Beatrice Alemagny oraz wymyślą teatralne zabawy inspirowane omawianą literaturą. Zajęcia będą trwały 40 minut i będą odbywać się w małych grupach.

Poniżej harmonogram spotkań:

27 stycznia (niedziela), godz. 15.00 – Mała Scena w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś”, dzieci wraz z rodzicami (rezerwację można zrobić mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 698-859-302. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona – do 10 rodzin. Liczy się kolejność zgłoszeń).

28 stycznia (poniedziałek)  – warsztaty przeprowadzane w przedszkolach

7 i 8 lutego (czwartek, piątek) – warsztaty przeprowadzane w przedszkolach wraz z reżyserem spektaklu Honoratą Mierzejewską-Mikoszą.

ZOSTAW KOMENTARZ