Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej oraz Instytut Dizajnu zaprasza na wspólne warsztaty, które odbędą się w najbliższą sobotę, czyli 25 sierpnia w godz. 12.30 - 14.00 na pl. Artystów.

Orkiestra Akordeonowa "Fantazja" z Grodna wystąpi 28 sierpnia o godzinie 18.30 w Pałacyku Zielińskiego. Grupa wykona polskie piosenki oraz światowe przeboje na czternastu akordeonach.

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na I Festiwal Filmu i Muzyki. Francja. Impreza odbędzie się w dniach od 7 do 14 września. Szczegóły na plakacie.

Znany tancerz Żora Korolyov otworzy w Kielcach własną Akademię, w której będzie można uczyć się śpiewu, tańca, aktorstwa i akrobatyki. Działalność instytucji zostanie zainaugurowana 24 sierpnia podczas zakończenia wakacji w Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego.

 

Jakub Juszyński i Tomasz Habdas, twórcy blogów podróżniczych będą gośćmi spotkania dla miłośników i pasjonatów gór, które odbędzie się w najbliższą sobotę w kieleckim Centrum Geoedukacji.

 

Dom Kultury „Zameczek” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do uczestnictwa w całorocznych zajęciach. Właśnie rozpoczyna się nabór na nowy sezon artystyczny.

Już dziś, czyli 16 sierpnia w godz.16.30 - 20.00 w Ambasadzie Dizajnu przy ul. Wesołej 38 odbędą się kolejne warsztaty dla dorosłych z cyklu "Uszyj to sam" -  Spodnie letnie.

Obrazy "Połów ryb" Franciszka Kostrzewskiego i "Wspomnienie" Józefa Szermentowskiego powiększyły kolekcję Muzeum Narodowego w Kielcach. Oba dzieła będzie można oglądać w Galerii Malarstwa Polskiego, która zostanie otwarta w maju przyszłego roku.

 

"Od jazzu po rock" to tytuł koncertu, który odbędzie się w najbliższy piątek na dziedzińcu Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Na scenie wystąpi zespół Bomba Kaloryczna z Warszawy.

Własny model samochodu stworzą uczestnicy warsztatów familijnych, które odbędą się w sobotę w Muzeum Dialogu Kultur w Kielcach. Zajęciom będzie towarzyszyła ekspozycja ponad 200 miniatur samochodów z całego świata z kolekcji Sławoja Gwiazdowskiego.

Recital Kacpra Kuszewskiego

Kielce / 14 sierpnia 2018 /

Kacper Kuszewski wystąpi w najbliższą niedzielę na scenie plenerowej Kieleckiego Centrum Kultury. Recital pt. "Album rodzinny" jest kolejną imprezą w ramach cyklu "Tarasy Sztuki", który potrwa do końca wakacji.

 

Historię 230-letniego Dworku Laszczyków oraz sylwetki jego kolejnych właścicieli i mieszkańców będzie można poznać podczas wykładu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach. To już kolejne spotkanie z cyklu "Niedziela w muzeum".

Strona 8 z 101

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna