Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Odwołane spektakle i koncerty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

KULTURA KIELCE

Odwołane spektakle i koncerty

Kielce / 16 stycznia 2019 / Tekst

W związku z żałobą ogłoszoną na terenie Kielc po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, odwołane zostały wszelkie imprezy o charakterze rozrywkowym, kulturalnym, rekreacyjnym i sportowym organizowane przez instytucje miejskie. Nie będzie spektakli teatralnych ani koncertów.

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” odwołuje spektakle w siedzibie do soboty, czyli do 19 stycznia, włącznie. Osoby, które zakupiły bilety na spektakle w dniach od 17 do 19 stycznia, mogę je zwrócić do kasy lub zmienić termin spektaklu.

Również w Tetrze im. Stefana Żeromskiego nie odbędą się spektakle, które były zaplanowane na piątek i sobotę. Bilety z piątku można wykorzystać 7 marca na spektaklu o godzinie19. Bilety z soboty zachowują ważność na 9 marca, odpowiednio na godziny 16.30 i 19.30. Do 1 marca istnieje także możliwość zwrotu biletów bądź wyboru innego terminu ich realizacji, także na inny tytuł. W razie życzenia widzów Teatr przyjmuje zwroty biletów na spektakle zaplanowane na 16, 17 i 18. W przypadku problemów można skontaktować się z kasą teatru pod numerem 41 344 75 00.

Odwołana została także projekcja filmu „Idol”, która miała się odbyć w środę, 16 stycznia, w Filharmonii Świętokrzyskiej.

Dom Środowisk Twórczych informuje, że w związku z żałobą sobotni koncert „Karnawał ze Straussem” zostanie przeniesiony na 2 lutego na godzinę 17. Bilety zachowują ważność, a ewentualne zwroty będą przyjmowane do 1 lutego.

Podobnie będzie ze spektaklem Opery Chińskiej pt. „Pawilon Peonii”, który miał się odbyć w piątek, 18 stycznia na Dużej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca. Koncert odbędzie się w niedzielę, 20 stycznia, o godzinie 17. Bilety nie tracą ważności.

ZOSTAW KOMENTARZ