Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Odwołane spektakle i koncerty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Odwołane spektakle i koncerty

Kielce / 16 stycznia 2019 / Tekst

W związku z żałobą ogłoszoną na terenie Kielc po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, odwołane zostały wszelkie imprezy o charakterze rozrywkowym, kulturalnym, rekreacyjnym i sportowym organizowane przez instytucje miejskie. Nie będzie spektakli teatralnych ani koncertów.

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” odwołuje spektakle w siedzibie do soboty, czyli do 19 stycznia, włącznie. Osoby, które zakupiły bilety na spektakle w dniach od 17 do 19 stycznia, mogę je zwrócić do kasy lub zmienić termin spektaklu.

Również w Tetrze im. Stefana Żeromskiego nie odbędą się spektakle, które były zaplanowane na piątek i sobotę. Bilety z piątku można wykorzystać 7 marca na spektaklu o godzinie19. Bilety z soboty zachowują ważność na 9 marca, odpowiednio na godziny 16.30 i 19.30. Do 1 marca istnieje także możliwość zwrotu biletów bądź wyboru innego terminu ich realizacji, także na inny tytuł. W razie życzenia widzów Teatr przyjmuje zwroty biletów na spektakle zaplanowane na 16, 17 i 18. W przypadku problemów można skontaktować się z kasą teatru pod numerem 41 344 75 00.

Odwołana została także projekcja filmu „Idol”, która miała się odbyć w środę, 16 stycznia, w Filharmonii Świętokrzyskiej.

Dom Środowisk Twórczych informuje, że w związku z żałobą sobotni koncert „Karnawał ze Straussem” zostanie przeniesiony na 2 lutego na godzinę 17. Bilety zachowują ważność, a ewentualne zwroty będą przyjmowane do 1 lutego.

Podobnie będzie ze spektaklem Opery Chińskiej pt. „Pawilon Peonii”, który miał się odbyć w piątek, 18 stycznia na Dużej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca. Koncert odbędzie się w niedzielę, 20 stycznia, o godzinie 17. Bilety nie tracą ważności.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna