Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Nowy sezon artystyczny w "Zameczku"

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Nowy sezon artystyczny w "Zameczku"

  • 27 września 2018
  • Dom Kultury "Zameczek" w Kielcach
  • 18.00

Kabarety "Czwarta Fala" i "Weźrzesz" oraz Marlejah wystąpią podczas inauguracji nowego sezonu artystycznego w Domu Kultury "Zameczek". Wydarzenia będą się odbywać w ostatnim tygodniu września.

 

Nowy sezon artystyczny w "Zameczku" rozpocznie się w czwartek, 27 września o godzinie 18. Zainaugurują go improwizacje kabaretowe w wykonaniu kabaretów "Czwarta Fala” i „Weźrzesz”. Obie grupy zbierają wspaniałe recenzje i zdobywają liczne nagrody na festiwalach oraz przeglądach kabaretowych, a ich skecze rozbawią każdego widza.

W piątek przed publicznością wystąpi rodowity kielczanin o jamajskim sercu MarleJah czyli Kamil Sewerzyński. Jego nierozłączny styl to reggae i hip-hop. Artysta obecnie pracuje nad swoją czwarta solową płytą, którą tym razem nagrywa z producentami z różnych zakątków Europy. Projekt powstał w 2009 roku.  Pod koniec 2012 roku MarleJah dołączył do projektu Beataminy a współpraca ta zaowocowała wydaniem 7 trackowej Płyty. Obecne projekty to Beataminy, Luxon i Drużyna Mistrzów.

Artysta wystąpi z koncertem "Idź po swoje", który  będzie powrotem do korzeni muzycznych istnienia projektu MarleJah, jak również okazją do promocji najnowszej płyty "Kilometry",  która ukaże się jeszcze w tym roku. Tytuł koncertu nawiązuje do jednej z piosenek z nadchodzącego albumu i tematu spełniania marzeń, które pozwalają stawać się szczęśliwym człowiekiem.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18. Tego dnia na scenie wystąpią gościnnie również Karolina Latos, Kinga Cedro, Kuba Picheta oraz Kasia Stanek.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna