online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Lider Sumptuastic ranny po wybuchu bomby samoróbki
online button
online button

KULTURA KIELCE

Lider Sumptuastic ranny po wybuchu bomby samoróbki

Wrocław / 06 grudnia 2016 / Tekst
fot. oficjalna strona zespołu fot. oficjalna strona zespołu

Trzy dni przed wypadkiem z muzykiem rozmawialiśmy na antenie Radia eM. Jak informuje "Gazeta Wrocławska" w niedzielę w jego garażu eksplodował ładunek wybuchowy własnej konstrukcji. Lider Sumptuastic odniósł poważne obrażenia. Sprawą zajęła się prokuratura.

Według "Gazety Wrocławskiej", Andrzej J. doznał obrażeń klatki piersiowej. Muzyk stracił trzy palce u dłoni. Ma także uszkodzone bębenki słuchowe i problemy ze wzrokiem. Sprawę tłumaczy chęcią pokazania chrześniakowi, jak kiedyś strzelało się z saletry.
To nie koniec problemów lidera popowej grupy. Sprawą zainteresowała się policja. Podczas oględzin garażu doszło do kolejnej eksplozji. W jej wyniku jeden z funkcjonariuszy odniósł niegroźne obrażenia. Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo.
Trzy dni przed wypadkiem na antenie Radia eM rozmawialiśmy o premierze najnowszej płyty pt. "Wszystko ma swój czas" z liderem lubianej w regionie grupy. Można ją posłuchać klikając poniżej.


Zespół Sumptuastic powstał 16 lat temu w Bolesławcu w woj. dolnośląskim. Największe przeboje to Kołysanka, Za jeden uśmiech Twój,  Bo mam Ciebie, Niebo bez Ciebie.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Jeden procent

banner edukacja ekonomiczna