Na antenie: eMisja Specjalna
Gosia Cioroch
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Lider Sumptuastic ranny po wybuchu bomby samoróbki

Na antenie: eMisja Specjalna
Gosia Cioroch
online button
online button

KULTURA KIELCE

Lider Sumptuastic ranny po wybuchu bomby samoróbki

Wrocław / 06 grudnia 2016 / Tekst
fot. oficjalna strona zespołu fot. oficjalna strona zespołu

Trzy dni przed wypadkiem z muzykiem rozmawialiśmy na antenie Radia eM. Jak informuje "Gazeta Wrocławska" w niedzielę w jego garażu eksplodował ładunek wybuchowy własnej konstrukcji. Lider Sumptuastic odniósł poważne obrażenia. Sprawą zajęła się prokuratura.

Według "Gazety Wrocławskiej", Andrzej J. doznał obrażeń klatki piersiowej. Muzyk stracił trzy palce u dłoni. Ma także uszkodzone bębenki słuchowe i problemy ze wzrokiem. Sprawę tłumaczy chęcią pokazania chrześniakowi, jak kiedyś strzelało się z saletry.
To nie koniec problemów lidera popowej grupy. Sprawą zainteresowała się policja. Podczas oględzin garażu doszło do kolejnej eksplozji. W jej wyniku jeden z funkcjonariuszy odniósł niegroźne obrażenia. Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo.
Trzy dni przed wypadkiem na antenie Radia eM rozmawialiśmy o premierze najnowszej płyty pt. "Wszystko ma swój czas" z liderem lubianej w regionie grupy. Można ją posłuchać klikając poniżej.


Zespół Sumptuastic powstał 16 lat temu w Bolesławcu w woj. dolnośląskim. Największe przeboje to Kołysanka, Za jeden uśmiech Twój,  Bo mam Ciebie, Niebo bez Ciebie.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay