Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Kot sam w domu. Co wtedy robi?

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Kot sam w domu. Co wtedy robi?

Kielce / 23 lutego 2018 / Tekst
Kotka Frotka Kotka Frotka

„Co mój kot robi w domu kiedy nikogo nie ma?” - na takie pytanie muszą odpowiedzieć uczestnicy literacko-plastycznego konkursu, który organizuje Muzeum Zabawek i Zabawy wraz z kieleckim oddziałem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Prace podsuwające wyjaśnienia kocich tajemnic można zgłaszać do 20 marca. - Sam będąc właścicielem kota zastanawiałem się co zwierzak robi, gdy nikogo nie ma w domu. Co takiego się dzieje,że potem pranie czy zabawki są porozrzucane w dziwny sposób? Niektórzy twierdzą, że pod naszą nieobecność koty po prostu śpią - mówi Przemysław Krystian z Muzeum Zabawek i Zabawy.

Nagrody w konkursie powinny przypaść do gustu szczególnie pupilom uczestników konkursu. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami przekazało drapaki dla kotów, które zostaną wręczone zwycięzcom. Muzeum Zabawek i Zabawy również przygotowuje upominki dla laureatów.

Konkurs organizowany jest w ramach obchodów tegorocznego Dnia Kota. Propozycja kierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat. O tym, kto napisał najciekawsze opowiadanie i kto przygotował najładniejszy rysunek dowiemy się 14 kwietnia.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna