Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Konkurs pieśni patriotycznych dla młodzieży - zapisy ruszyły

czwartek, 24 września 2020 10:44 / Autor: Wojciech Dudkowski
Wojciech Dudkowski

Młodzież po raz siódmy może wziąć udział w Świętokrzyskim Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie wraz z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego Andrzejem Bętkowskim zapraszają solistów oraz zespoły muzyczne w wieku od 9 do 19 lat.

Kartę zgłoszeniową, kartę informacyjną i podkład muzyczny (na płycie CD w formacie audio lub mp3) można dostarczyć osobiście lub wysłać na adres: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. K. Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów z dopiskiem „7. Świętokrzyski Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej”, do 16 października 2020 roku. Podkład muzyczny można przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O tym, kto zakwalifikuje się do konkursu zdecyduje kolejność zgłoszeń. W przesłuchaniach może wziąć udział maksymalnie 80 uczestników.

Eliminacje do konkursu odbędą się 22 października 2020 roku w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie. Wykonanie utworu oceni jury, biorąc pod uwagę: repertuar, interpretację i osobowość artystyczną wykonawców. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają nagrody rzeczowe oraz zaprezentują się na Uroczystej Gali Konkursowej w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach (data i miejsce zostaną podane przez organizatora do dnia 9 października 2020 r.).

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO