Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

III Przegląd Spektakli Szkolnych i Przedszkolnych w "Kubusiu"

wtorek, 29 stycznia 2019 13:22 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

"Uwaga! Dzieci na scenie!" - pod takim hasłem rusza nabór zgłoszeń do III Przeglądu Spektakli Szkolnych i Przedszkolnych organizowanego przez Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach. W wydarzeniu mogą wziąć udział  dziecięce grupy teatralne reprezentujące szkoły, przedszkola, domy kultury i placówki oświatowo-wychowawcze z województwa świętokrzyskiego.

Dzięki udziałowi w przeglądzie uczestnicy będą mogli pochwalić się swoimi talentami na profesjonalnej scenie przy udziale publiczności. Karty zgłoszenia wraz z nagraniem próby lub całego spektaklu należy przesyłać do 24 marca na adres Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach. Czas trwania przedstawienia wraz z montażem i demontażem scenografii musi wynosić nie więcej niż 30 minut.

Prezentacje konkursowe zaplanowano na 15 kwietnia. Regulamin przeglądu i karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.teatrkubus.pl Więcej informacji udziela Karolina Gregorczyk pod numerem telefonu 698-859-302 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO