kibicuj
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Gwiazdy w Kieleckim Centrum Kultury. Niedługo wystąpią na scenach instytucji
online button
online button

KULTURA KIELCE

Gwiazdy w Kieleckim Centrum Kultury. Niedługo wystąpią na scenach instytucji

Kielce / 08 stycznia 2018 / Tekst

Sprawdziliśmy, co ciekawego przygotowało dla mieszkańców miasta Kieleckie Centrum Kultury. Okazało się, że w najbliższych tygodniach na scenach instytucji nie zabraknie gwiazd. Wystąpi między innymi Stanisława Celińska oraz Renata Przemyk.

Przegląd zaczniemy od najbliższej soboty. 13 stycznia o godzinie 18 na dużej scenie Kieleckiego Centrum Kultury wystąpi Stanisława Celińska z zespołem. Ceniona aktorka i piosenkarka wykona kolędy i pastorałki w klimatycznych aranżacjach Macieja Muraszki. Do świątecznych melodii powróci także Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. Koncert w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry odbędzie się 20 stycznia o 18.

Następnie nie zabraknie odwołań do gwiazd światowego formatu. 2 kobiety, 10 twarzy i jeden wykonawca – to koncert pt. „10 sekretów Marilyn Monroe”, który zaprezentowany zostanie 4 lutego o godzinie 18. Wystąpi w nim lubiana Sonia Bohosiewicz.

Nowe oblicze piosenek Leonarda Cohena odkryje przez nami Renata Przemyk. Charyzmatyczna wokalistka wystąpi w Kieleckim Centrum Kultury 18 lutego o godzinie 18. Nietypowe i nieźle zapowiadające się widowisko przygotowywane jest na 23 lutego. Zobaczymy wówczas spektakl pod hasłem „Usłyszeć taniec”. To mieszanka różnych form stepowania oraz muzyki etno jazzowej granej na żywo.

Szczegółowe informacje dotyczące wykonawców czy biletów znajdziemy na stronie Kieleckiego Centrum Kultury.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna