Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Gwiazdy na kieleckim festiwalu rockowym

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Gwiazdy na kieleckim festiwalu rockowym

Kielce / 31 sierpnia 2017 / Tekst

Trwa piąta edycja muzycznego festiwalu Kielce Rockują. Dziś (31.08) o godzinie 19 na scenie Wojewódzkiego Domu Kultury wystąpi legendarny zespół TSA. A od tego piątku impreza przeniesie się do Kieleckiego Centrum Kultury i pozostanie tam aż do 3 września.

Do udziału w kieleckim festiwalu zaproszenie przyjęło ponad 10 zespołów z różnych stron świata. Muzycy, którzy zdecydowali się zagrać w ramach imprezy to artyści liczący się na rockowej scenie. Tak, jak na przykład zespół The Animals otwierający tegoroczną serię koncertów.

Pytaliśmy organizatora kieleckiego święta rocka Pawła Wawrzeńczyka o to, czego ciekawego będziemy mogli posłuchać w najbliższych dniach. - Ciekawych brzmień będzie niewiele. Bardzo ciekawych – mnóstwo! Z zagranicznych kapel pojawi się The Yardbirds, czyli wylęgarnia talentów z lat 60. Zagra także Jan Akkerman, szanowany i uznany światowej klasy gitarzysta. W Polsce nie był 35 lat. Już wielu próbowało go namówić na koncert w kraju. Nam się udało, przyjedzie i przyciągnie do Kielc około 400 osób. Będziemy gościli SBB w kultowym składzie z lat 70. z Jurkiem Piotrowskim na perkusji. Spodziewamy się, że będzie szaleństwo i na scenie i na widowni – mówi Paweł Wawrzeńczyk.

Szczegóły programu festiwalu znajdziemy na stronie internetowej kielcerockuja.pl.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna