Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Fotokonkurs na jubileusz

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Fotokonkurs na jubileusz

Świętokrzyskie / 06 lutego 2018 / Tekst

Z okazji jubileuszu 20-lecia istnienia województwa świętokrzyskiego, Urząd Marszałkowski organizuje konkurs fotograficzny pn. „Dwie dekady Świętokrzyskiego w obiektywie”. - Pragniemy pokazać przemiany jakie zachodziły w świętokrzyskich miastach i wsiach na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. Jak zmieniło się nasze życie, najbliższe otoczenie, miejsce nauki, pracy, wypoczynku – informuje biuro prasowe urzędu.

Niezwykle mile widziane będą zdjęcia wykonane w 1998 roku ukazujące walkę mieszkańców regionu o utrzymanie województwa ze stolicą w Kielcach na mapie administracyjnej kraju. Organizatorzy proszą o zgłaszanie fotografii ukazujących, np. manifestacje w Kielcach czy protesty mieszkańców Kielecczyzny w Warszawie.

Autorzy najciekawszych fotografii zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi upominkami, a nadesłane na konkurs zdjęcia zaprezentowane będą na wystawie pokonkursowej. Urząd na fotografie czeka do 30 kwietnia tego roku.

Organizatorem konkursu jest Biuro Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna