Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Festiwal Muzyki Tanecznej już w piątek

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Festiwal Muzyki Tanecznej już w piątek

Kielce / 06 września 2018 / Tekst

Sławomir, Akcent, Weekend, a także Kate Ryan, Oceana i In-grid to gwiazdy, które wystąpią podczas rozpoczynającego się w piątek dwudniowego Festiwalu Muzyki Tanecznej w amfiteatrze na kieleckiej Kadzielni. Impreza zostanie zorganizowana w ramach współpracy Kielc z Telewizją Publiczną i będzie transmitowana na żywo na antenie TVP.

 

Na scenie kieleckiego amfiteatru zagoszczą zarówno polscy jak i zagraniczni artyści. Pierwszego dnia Festiwalu, czyli w piątek, 7 września, wystąpią przede wszystkim polskie gwiazdy muzyki disco polo. O tytuł Tanecznego Przeboju Roku 2018 powalczą Akcent, Boys, Bayer Full, Weekend, Top Girls, Power Play, Piękni i Młodzi, Andre, Baby Full i Cliver. Gośmi specjalnymi będą Loona oraz Sławomir. Publiczność poprowadzą przez taneczne rytmy Kajra, Sławomir oraz prezenter TVP Mateusz Szymkowiak.

Drugi dzień będzie należał do zagranicznych artystów muzyki dance. Do zabawy i wspomnień zachęcą tacy artyści jak Kate Ryan, Gromee & Lukas Meijer, Oceana, In-grid, Velvet i Shaun Backer. Zagrają również Papa D., Arash, Mohombi, Stachursky, oraz Marlena Drozdowska & Grzegorz Wilk. Podróż po największych przebojach światowej muzyki tanecznej poprowadzą Marek Sierocki, Ida Nowakowska oraz ponownie Mateusz Szymkowiak.

Obydwa koncerty zostaną pokazane na antenie Telewizji Polskiej Programu 2.

Prezydent Kielc Wojciech Lubawski tłumaczy, że Kielce nie miały wpływu na decyzję o tym, kto wystąpi podczas Festiwalu. - Decydowała o tym Telewizja Polska po wcześniejszej analizie tego, czego Polacy chcą słuchać. Być może dla niektórych Festiwal jest na złym poziomie, ale trzeba posłuchać ludzi. Uważam, że to jest dobra decyzja, żeby w amfiteatrze wystąpili tacy artyści, bo zaspokajamy w ten sposób oczekiwania i potrzeby, które są w społeczeństwie - uzasadnia prezydent.

Bilety w cenie od 25 do 60 złotych dostępne są na stronie eBilet.pl, oraz w salonach Empik, Media Markt i Saturn, a także w Polskim Biurze Podróży w Kielcach przy ulicy Sienkiewicza 26. Można je będzie nabyć również w dniu koncertu w kasie amfiteatru.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO STUDIO eM

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna