Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Bomba Kaloryczna w Filharmonii

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Bomba Kaloryczna w Filharmonii

Kielce / 14 sierpnia 2018 / Tekst

"Od jazzu po rock" to tytuł koncertu, który odbędzie się w najbliższy piątek na dziedzińcu Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Na scenie wystąpi zespół Bomba Kaloryczna z Warszawy.

W skład zespołu wchodzą rzeźnik, trzej nauczyciele, jazzman oraz bibliotekarz improwizujący na organach. Muzycy sprawnie poruszają się we wszystkich nurtach, począwszy od reggae poprzez jazz, rap i funk aż po rock. Działalność rozpoczęli od nagrania debiutanckiej epki, z której pochodzi piosenka "Warszawa wita Ciebie". Utwór zajął drugie miejsce w konkursie Szlagier dla Warszawy. Pomimo sporego doświadczenia muzycy ciągle pozostają niezależni i nie są związani z żadnym managerem ani wytwórnią. Sami dorobili się sporej rzeszy fanów, którzy sfinansowali im płytę, sami organizują koncerty i komponują. Wszyscy są zawodowymi muzykami.

Koncert zespołu Bomba Kaloryczna odbędzie się o godzinie 19 na dziedzińcu Filharmonii Świętokrzyskiej. W przypadku niepogody zostanie przeniesiony do sali kameralnej. Bilety w cenie 20 złotych normalny i 15 złotych w karnecie można nabyć w kasie Filharmonii od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9 do 15, a w dniu koncertu od godziny 12 do 19. Impreza jest organizowana w ramach cyklu "Lato w Filharmonii". Ostatni koncert odbędzie się 24 sierpnia.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna