Zorro

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Bomba Kaloryczna w Filharmonii

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Bomba Kaloryczna w Filharmonii

Kielce / 14 sierpnia 2018 / Tekst

"Od jazzu po rock" to tytuł koncertu, który odbędzie się w najbliższy piątek na dziedzińcu Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Na scenie wystąpi zespół Bomba Kaloryczna z Warszawy.

W skład zespołu wchodzą rzeźnik, trzej nauczyciele, jazzman oraz bibliotekarz improwizujący na organach. Muzycy sprawnie poruszają się we wszystkich nurtach, począwszy od reggae poprzez jazz, rap i funk aż po rock. Działalność rozpoczęli od nagrania debiutanckiej epki, z której pochodzi piosenka "Warszawa wita Ciebie". Utwór zajął drugie miejsce w konkursie Szlagier dla Warszawy. Pomimo sporego doświadczenia muzycy ciągle pozostają niezależni i nie są związani z żadnym managerem ani wytwórnią. Sami dorobili się sporej rzeszy fanów, którzy sfinansowali im płytę, sami organizują koncerty i komponują. Wszyscy są zawodowymi muzykami.

Koncert zespołu Bomba Kaloryczna odbędzie się o godzinie 19 na dziedzińcu Filharmonii Świętokrzyskiej. W przypadku niepogody zostanie przeniesiony do sali kameralnej. Bilety w cenie 20 złotych normalny i 15 złotych w karnecie można nabyć w kasie Filharmonii od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9 do 15, a w dniu koncertu od godziny 12 do 19. Impreza jest organizowana w ramach cyklu "Lato w Filharmonii". Ostatni koncert odbędzie się 24 sierpnia.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna