Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Bezpłatne zaproszenia na Happy Day już do odbioru.

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Bezpłatne zaproszenia na Happy Day już do odbioru.

Kielce / 13 lipca 2018 / Tekst

Każdy kto otrzyma bezpłatne zaproszenie, będzie mógł wziąć udział w koncercie galowym, który odbędzie się 29 lipca w Amfiteatrze Kadzielnia w ramach trzeciej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Alleluja czyli Happy Day". To niezwykle radosne wydarzenie odbędzie się już za dwa tygodnie.

Tegoroczny festiwal rozpocznie się w sobotę, 28 lipca konkursem muzycznym o "Kryształową Barkę". Będzie on odbywał się w dwóch kategoriach. Pierwsza to najlepsze wykonanie piosenki religijnej, w drugiej kategorii zaś uczestnicy będą rywalizowali wykonując swój własny utwór o tematyce chrześcijańskiej. Konkurs będzie odbywał się w Kieleckim Centrum Kultury. Koncert konkursowy rozpocznie się o godzinie 15.30. Wstęp jest bezpłatny.

Drugiego dnia festiwalu, w niedzielę 29 lipca w Amfiteatrze Kadzielnia o godzinie 20 odbędzie się koncert galowy, podczas którego wystąpią laureaci sobotniego konkursu oraz gwiazdy takie jak Mesajah, TGD, Exodus15, Tau. Wstęp na koncert będą miały osoby posiadające bezpłatne zaproszenia przygotowane przez organizatorów.

Miejsca odbioru zaproszeń:

- Urząd Miasta Kielce, ul. Strycharska 6, pok.504 i 512, poniedziałek - piątek, godz. 7.30 - 15.30 ,

- Świętokrzyski Urząd Wojewódzki, Kielce, Al. IX Wieków Kielc 3, budynek A, biuro obsługi klienta, poniedziałek - piątek, godz. 7.30 - 15.30,

- Kuman Team, Kielce, ul. Okrzei 18/12, poniedziałek - piątek, godz. 9.30 - 16.30.

Zaproszenia będzie można otrzymać również w redakcji Radia eM Kielce przy ulicy Sienkiewicza 2. Organizatorzy informują, że liczba zaproszeń jest ograniczona.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna