Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Alek Rogoziński w MBP w Kielcach!

poniedziałek, 24 sierpnia 2020 12:24 / Autor: Marzena Rygiel
Foto: Facebook Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach
Marzena Rygiel

Znany pisarz kryminałów, Alek Rogoziński 5 września zagości w Poczytalni Na DVoRcu. Autor książek podczas spotkania w Mediatece opowie o swoim najnowszym dziele i wręczy nagrody najlepszym czytelnikom.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.

– Podczas tego popołudnia będzie można nabyć najnowszą książkę Alka „Teściowe muszą zniknąć” z jego autografem. Pisarz nagrodzi także miłośników lektur w konkursie na najlepszego czytelnika, który w naszej bibliotece prowadzony był od stycznia. Rogoziński jest naszym ambasadorem sierpnia, dlatego sam też ogłosił konkurs na swoim facebooku, w którym zwycięzcami zostają osoby z najciekawszymi komentarzami o teściowych – mówi Anna Żmudzińska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach.

Rogoziński jako pisarz zadebiutował w marcu 2015 roku kryminałem „Ukochany z piekła rodem”, jednak największą popularność przyniosła mu komedia sensacyjna „Jak Cię zabić, kochanie?” nominowana przez portal Lubimy Czytać w 2016 roku w plebiscycie „Książka roku”.

Wstęp na spotkanie autorskie możliwy będzie dzięki wejściówkom, które można odbierać bezpłatnie w Mediatece od 1 września. Dostępnych jest 40 takich kart wstępu.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO