Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Agnieszka Chylińska zagra koncert w Kielcach. Podsumuje 25 lat obecności na scenie

czwartek, 10 września 2020 15:36 / Autor: Radio eM
Radio eM

Koncertem w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia Agnieszka Chylińska uczci 25-lecie pracy artystycznej. Impreza, która odbędzie się 18 września jest jednym z przystanków na trasie "Warto było szaleć tak!", wznowionej po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemicznego.

W tym roku Agnieszka Chylińska, jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, obchodzi 25-lecie swojej działalności artystycznej. Z tej okazji powstała trasa jubileuszowa, której koncerty miały się odbyć w największych miastach w Polsce. Sama artystka o trasie mówi tak: „Na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać”. 

Pandemia COVID-19 i towarzyszący jej lockdown pokrzyżowały plany organizatorów i wszystkie koncerty trzeba było przenieść na późniejsze terminy.

Teraz, po sukcesie koncertów w amfiteatrach w Mrągowie, Ostródzie i Płocku, Agnieszka Chylińska wreszcie wraca do spotkań ze swoją ukochaną publicznością.

Zarówno Agnieszka Chylińska, jej management, jak i Wagart – organizator koncertów – przykładają ogromną wagę do bezpieczeństwa wszystkich osób uczestniczących w koncertach oraz zatrudnionych przy ich realizacji.

Bilety dostępne na: https://sklep.ebilet.pl/67835469387268147

KIELCE1 kopia

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO