Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Trener Michelangelo zaprasza na zajęcia z fitness mózgu

poniedziałek, 01 czerwca 2020 15:56 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach zaprasza na nowy cykl filmików "Fitness mózgu". Pierwszy odcinek ukazał się z okazji Dnia Dziecka.

Karolina Gregorczyk, specjalistka do spraw marketingu Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach, informuje, że filmiki są skierowane do dzieci, ale mogą skorzystać z nich również dorośli, którzy spędzają przy biurku po kilka godzin dziennie.

- Bohaterem cyklu jest rener personalny Michelangelo, który w zabawny, dowcipny i ciekawy sposób pokazuje, w jaki sposób trenować mózg i uczyć się żonglerki pobudzającej w doskonały sposób półkule mózgowe. Wspomaga się on różnego rodzaju owocami i warzywami, przez co zachęca do zdrowego odżywiania - mówi Karolina Gregorczyk.

Pierwszy filmik można obejrzeć już na Facebooku Teatru i na kanale You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=HUUDqpF4RBY

Cykl filmików "Fitness mózgu" prowadzi Michał Olszewski, aktor Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach. Muzykę skomponował Michał Górczyński, a czołówkę i montaż odpowiada Przemysław Żmiejko.

Nowy numer!
37/2020 37/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO