Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Zrób domowy teatrzyk i wygraj bilety na spektakl

czwartek, 26 marca 2020 08:33 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Trwa konkurs na najciekawszy domowy teatrzyk, którego organizatorem jest Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach. W zabawie mogą wziąć udział rodzice wraz z dziećmi.

- Rodzina, która zrobi najciekawsze domowe Kamishibai, przedstawienie teatru cieni, maski lub przedstawienie inną dowolną techniką teatralną otrzyma bilety na pierwszy spektakl weekendowy Teatru Lalki i Aktora "Kubuś", który zostanie wystawiony po otwarciu teatrów. Poradniki, które pomogą w ciekawy sposób opowiedzieć historię metodami domowo-teatralnymi można znaleźć np. na Youtube - mówi Karolina Gregorczyk z kieleckiego "Kubusia".

Przygotowany filmik należy wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeżeli plik będzie miał dużą objętość, można skorzystać ze strony https://wetransfer.com  i wysłać filmik w postaci linku.

Do wiadomości należy dołączyć tytuł przedstawienia, imię, nazwisko, miejsce zamieszkania twórców z ewentualną informacją, kto się czym zajmował i numer telefonu. W wiadomości należy zamieścić zdanie: Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych w celach realizacji konkursu.

Konkurs trwa do dnia ponownego otwarcia teatru. Wyniki będą ogłoszone najpóźniej dwa dni po ponownym otwarciu teatrów.

Nowy numer!
36/2020 36/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO