Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»KULTURA KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

KULTURA KIELCE

Rodzinna Majówka Rowerowa cz.2

sobota, 18 maja 2019 11:43

Około pięciuset osób wyruszyło wraz z biskupem Marianem Florczykiem na Rodzinną Majówkę Rowerową. O godzinie 10 uczestnicy wystartowali z placu św. Jana Pawła II. Celem, jak co roku, jest Kaczyn. Całość zwieńczy festyn rodzinny w Borkowie.

Rodzinna Majówka Rowerowa cz.1

sobota, 18 maja 2019 11:41

Około pięciuset osób wyruszyło wraz z biskupem Marianem Florczykiem na Rodzinną Majówkę Rowerową. O godzinie 10 uczestnicy wystartowali z placu św. Jana Pawła II. Celem, jak co roku jest Kaczyn. Całość zwieńczy festyn rodzinny w Borkowie.

Około pięciuset osób wyruszyło wraz z biskupem Marianem Florczykiem na Rodzinną Majówkę Rowerową. W sobotę o godzinie 10 uczestnicy wystartowali z placu św. Jana Pawła II. Celem, jak co roku, był Kaczyn. Imprezę zwieńczył festyn rodzinny w Borkowie.

 

[VIDEO, GALERIA] Majówka z mundurowymi

piątek, 17 maja 2019 12:56

Wyposażenie laboratorium kryminalistycznego, technika interwencji policyjnych oraz praca przewodnika psa. To wszystko można było poznać podczas juwenaliowej Majówki z Policją w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach.

Rekordowa majówka w Chęcinach

środa, 09 maja 2018 07:51

Od 28 kwietnia do 6 maja, czyli w okresie długiego weekendu majowego Zamek Królewski Chęcinach zanotował imponującą ilość zwiedzających. Chęciny odwiedziło prawie 20 tysięcy osób. Zarządcy atrakcji przygotowali dla nich szereg atrakcji.

Weekend na świętokrzyskich drogach

poniedziałek, 07 maja 2018 12:18

3 osoby zginęły, a 44 zostały ranne – to bilans długiego majowego weekendu na świętokrzyskich drogach. Policjanci zatrzymali ponadto 127 nietrzeźwych kierowców.

Strona 1 z 4