Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Marcin Fugiel i Robert Majchrzyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»KULTURA KIELCE

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Marcin Fugiel i Robert Majchrzyk
online button
online button

KULTURA KIELCE

Zmarł Witold Pyrkosz

sobota, 22 kwietnia 2017 17:12

Odszedł lubiany aktor teatralny i filmowy Witold Pyrkosz. Artysta na początku swojej drogi zawodowej związany był z Teatrem imienia Stefana Żeromskiego w Kielcach. Zmarł w wieku 90 lat.

W świecie telewizji

wtorek, 11 kwietnia 2017 10:09

Spektakl, który Gabriel Gietzky wyreżyserował w Teatrze im. Stefana Żeromskiego na pewno nie jest arcydziełem. „Zabić celebrytę” to po prostu dobra komedia, której w ostatnim czasie brakowało na kieleckiej scenie dramatycznej. Ten tytuł powinni docenić zarówno zwolennicy nieco lżejszego repertuaru jak i bardziej wymagający widzowie.

"Zabić celebrytę" w reż. G. Gietzky'ego

środa, 05 kwietnia 2017 17:06

Kielecki teatr uśmierci celebrytę

środa, 05 kwietnia 2017 16:52

Brutalny? Groteskowy? Godny zainteresowania? Jaki jest świat telewizyjnych gwiazd i show-biznesu? Te mechanizmy chcą obnażyć artyści z Teatru imienia Stefana Żeromskiego w swojej najnowszej sztuce. Spektakl pt. „Zabić celebrytę” wejdzie do repertuaru już w ten weekend. Produkcję na podstawie tekstu Radosława Paczochy reżyseruje Gabriel Gietzky.

Uśmiercą celebrytę

poniedziałek, 03 kwietnia 2017 11:06

Tajemnice funkcjonowania świata gwiazd postara się odsłonić Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach w swojej nowej inscenizacji pt. „Zabić celebrytę”. Premiera przedstawienia według tekstu Radosława Paczochy i w reż. Gabriela Gietzky’ego odbędzie się w sobotę 8 kwietnia.

Teatr świętuje

poniedziałek, 27 marca 2017 06:54

Jak wygląda próba tancerzy czy ich garderoby i inne zakamarki ich miejsca pracy? O tym będzie można się przekonać podczas dnia otwartego w Kieleckim Teatrze Tańca z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. To święto obchodzimy już we wtorek 28 marca. Jednocześnie, chętni będą mogli włożyć na siebie stroje, w których tancerze występują w takich widowiskach, jak „Dziadek do orzechów” czy „Alicja w krainie czarów”.

Strona 1 z 14

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay